• Najlepiej oceniany
1/2
ecomax

Collagen Joint Support nowmax 90 kaps

5,0 (1)

20,90 zł 20,90 zł/kg

Rozmiar: 115 g

Collagen Joint Support nowmax 90 kaps

nowmax® COLLAGEN JOINT SUPPORT 90 KAPS opis

Produkt marki nowmax® to hydrolizat kolagenu w wygodnej formie kapsułek, z dodatkiem składników poprawiających sprawność ruchową i jakość skóry. Kolagen jest białkiem budującym struktury w naszym ciele, gdzie odpowiada za prawidłowe rozciąganie i elastyczność tkanek. Niedostateczna ilość kolagenu, przyczynia się do występowania schorzeń kości i stawów.

Produkt uzupełniono w witaminę C, silny antyoksydant, który jest niezbędny do produkcji kolagenu przez nasz organizm. Kwas hialuronowy i glukozamina dodatkowo mogą wspierać zachowanie prawidłowego działania chrząstki i mazi stawowej. Oprócz korzystnego wpływu na układ ruchu, preparat wspiera utrzymanie zdrowej i promiennej cery, mogąc spłycić zmarszczki powstałe w wyniku niedoboru kolagenu.

Jak działa - nowmax® Collagen Joint Support?
Ochrania DNA przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
Bierze udział w tworzeniu kolagenu.
Może zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie.
Wpływa na elastyczność skóry.
Może przyczynić się do redukcji zmarszczek.
Wspomaga regeneracje organizmu po kontuzjach.
Dba o stawy i kości.

nowmax® Collagen Joint Support - Dla kogo?
Osoby, których stawy narażone są na kontuzje i szczególne obciążenie, powinny zadbać o jak najlepsze ich wzmocnienie i ochronę. Składniki produktu mogą zadziałać korzystnie na osłonę stawów przed uszkodzeniami, czy też wspomóc ich regenerację. Preparat pomaga zachować nawilżenie skóry i korzystnie wpływa na jej strukturę, co może poprawić jej wygląd.

Składniki aktywne Porcja 2 kapsułki
Hydrolizat kolagen 1200 mg
Kwas hialuronowy 50 mg
Glukozamina 30 mg
Witamina C (50% RWS*) 40 mg

Składniki: Hydrolizat kolagenu, kwas hialuronowy, glukozamina, witamina C (kwas l-askorbinowy), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, kapsułka: żelatyna wołowa, woda oczyszczona.

Porcja: 2 kapsułki

Liczba porcji w opakowaniu: 45

Sposób użycia
2 kapsułki, popić wodą, stosować raz dziennie.

Przeciwwskazania
Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać dziennej porcji produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Przechowywanie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Podmiot odpowiedzialny: F.H.U. GUBEX ecomax Jarosław Gubała.

Liczba kapsułek

90

Wgrywanie

Liczba kapsułek

90