fanatic

Deska Windsurfingowa Fanatic Blast LTD FOIL 2022 147 l

5499,00 zł

549,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 236 cm

Otrzymaj +5450 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez SurfMIX

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Deska Windsurfingowa Fanatic Blast LTD FOIL 2022 147 l

Kup razem z

Podobne produkty

Deska Fanatic Blast 2022 w Lekkiej i bardzo szybkiej konstrukcji LTD, delikatnie zmieniony kadłub względem rocznika 2021 aby poprawić osiągi i odpalenie, dodatkowo przy mniejszych pojemnościach polepszono kontrolę przy jeździe z Foilem.

Blast jest zainspirowana modelami Stubby i FreeWave z tą różnicą że Blast idzie w kierunku desek Freeride, pozostając bardzo manewrową deską All Roud. Wszystkie pojemności maja skrzynkę przystosowana do montażu skrzydła Hydro Foil.

40 lat z deską windsurfingową Fanatic Blast! Świętujemy 40 lat Fanatic, zwracając niektóre z naszych kultowych grafik w specjalnych edycjach naszych najbardziej udanych kształtów - takich jak Ultra Blast Rat Edition. Równoległe szyny pozwalają wodzie przepływać bez turbulencji, co pozwala na duże przyspieszenie, prędkość maksymalną i łatwą charakterystykę zwrotów. Wydajność nigdy nie była tak łatwa jak z deską Fanatic Blast 2022!

Podobnie jak w przypadku rodzeństwa Mamba Wave, węższa szerokość w porównaniu do równoważnych desek freeride Blast zapewnia zwiększony poziom wydajności. Szerszy nos i wciągnięty ogon zapewniają niesamowite przyspieszenie, ale także stabilną platformę do jazdy, która zapewnia mnóstwo prędkości i kontroli nad cięciem. Pchaj zakręty tak delikatnie lub tak mocno, jak chcesz, Blast natychmiast reaguje, z łatwością utrzymując prędkość przez cały zwrot.

CECHY DESKI FANATIC BLAST HRS FOIL 2022

  • Wykończenie HRS i grafika zmniejszająca wagę
  • Warstwa szkła HRS
  • Szklana naszywka na pięcie
  • Kanapka z drewna od ogona do środka
  • Warstwa zbrojenia szklanego
  • Ultralekka warstwa włókien
  • Wzmocnienie szyny szklanej
  • Odpowiednio do wielkości deski w zestawie Fin: 34, 38, 42 44cm

Technologia kompozytowa High Resistance to wytrzymała konstrukcja do codziennego użytku. Gruba, trwała powłoka zewnętrzna zapewnia maksymalną wytrzymałość kadłuba, a także sprawia, że jest on odporny na uderzenia i uderzenia. Strategiczne zastosowanie wzmocnień włóknistych zapewnia odpowiednią sztywność. W połączeniu z przyjazną dla użytkownika talią EVA, HRS można zobaczyć na standardowym Gecko, a także w serii Viper / Ripper.

  • Sprzedawane w zestawie Sprzedawane w zestawie
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom

Sprzedawane w zestawie

Sprzedawane w zestawie

Poziom zaawansowania

Każdy poziom