fischer

Narty Fischer Inspire Lite SLR PRO + wiązania My RS9 SLR GW SMU 2024

1299,00 zł 1499,00 zł - 200,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1499,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 145 cm

Otrzymaj +1250 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez SnowSport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Fischer Inspire Lite SLR PRO + wiązania My RS9 SLR GW SMU 2024

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Fischer Aspire 2024 to doskonały wybór dla narciarzy, którzy lubią jazdę w różnych warunkach. Nowy kształt zmniejsza wagę, co sprawia, że narty są łatwe w kontrolowaniu, precyzyjne i niezawodne podczas długich dni na śniegu.
Cechy Narty Fischer Aspire SLR PRO + wiązania My RS9 SLR SMU 2024:
Linia Women - Poczuj się szałowo na nartach!
Design najnowszych nart z serii Women to istne dzieło sztuki. Nieodparty urok narty sprawia, że przyciągnie każdą z Pań. Jednak wygląd to nie wszystko. Dodajmy supernowoczesne technologie, które zapewniają idealną dynamikę na stoku, a otrzymamy narty idealnie dostosowane do potrzeb każdej narciarki, niezależnie, czy jeździsz już długo, czy dopiero zaczynasz.
Taliowanie
117 - 73 - 99 (dla 155 cm)
Długość [cm]
140
145
150
155
160
Promień [m]

--

14.5m

 • Air Power Construction
 • Fiber Tech
 • On-Piste ROCKER
 • SLR Pro
 • Women BMP
 • Extruded Bases
  All Mountain Rocker
  Zaledwie 2 do 3 mm może zrobić wielką różnice - tak jest przypadku technologii rocker, która polega na wstępnym wygięciu dzioba i piętki narty - co w rezultacie skraca efektywną długość krawędzi. Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem zapewnia zrównoważoną i płynną inicjację skrętu i znakomitą zwrotność. W efekcie narty z rockerem ułatwiają inicjowanie skrętów i zmniejszają zmęczenie u narciarza, jednocześnie zapewniając dobrą stabilność i pewne prowadzenie przy dużej prędkości, kiedy zwiększa się kąt krawędziowania narty, przez co wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. All Mountain Rocker doskonale sprawdza się zarówno na przygotowanym stoku, jak i w puchu, poza trasami. Dzięki podgiętym dziobom narty nie przebijają się przez śnieg, tylko lekko suną unosząc się na śniegu.
  Technologie nart Fischer Aspire SMU 2024
  TABELA TECHNOLOGII
  AIR POWER CONSTRUCTION
  Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Jest bardzo lekki - sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda nie wymaga dużego nakładu siły.
  FIBER TECH
  Specjalne połączenie włókien szklanych, które posiadają wyjątkową giętkość. Zastosowanie wspomnianej technologii sprawia, że narty doskonale radzą sobie w skręcie, są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.
  SLR2 PLATE
  Dwuczęściowa płyta o budowie plastra miodu wprowadzona przez Fischera w sezonie 2020. Zaletą nowej płyty jest redukcja wagi oraz z racji braku środkowej części eliminacja usztywnienia narty, co pozwala na swobodne ugięcie narty w łuku. Płyta SLR2 jest węższa od płyt RaceTrack, PowerRail, PowerTrack i wymaga innego dedykowanego pod nią wiązania.
  EXTRUDED BASES
  Ślizg tłoczony to najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Nie wymaga wielkiej troski, czyli smarowania na gorąco. Prosty do naprawy, nadający się do kilkakrotnej regeneracji na maszynie. Nie nasmarowany jest szybszy od nie nasmarowanych spiekanych.
  TIP PROTECTOR
  Ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają przed uszkodzeniem i rozwarstwieniem się nart, wpływając znacząco na ich żywotność.
  PRO TOP SHEET
  Następca technologii Snake Skin - twarda, chropowata powierzchnia laminatu narty przypominająca  papier ścierny. Dzięki temu narty są jeszcze lepiej zabezpieczone przed zarysowaniem i uszkodzeniami. Technologia ta zapewnia, że nawet po kilku sezonach intensywnej jazdy narty dalej prezentują się świetnie i wyglądają jak nowe.
  WIĄZANIA FISCHER RS9 SLR:
  Kod produktu: T51121
  TABELA TECHNOLOGII
  FULL DIAGONAL TOE
  Wiązania wypinają się w promieniu 180°, dzięki czemu sprawdzają się podczas upadków w różne strony. Minimalizują ryzyko urazów wiązadeł i ścięgien.
  FRP
  Cztery rolki i ruchoma płytka to system usprawniający wypinanie i właściwe działanie wiązań.
  AFS
  Udoskonalony system uwalniania buta z wiązania. But uwalniany jest z wiązania szybko i płynnie, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy