Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Rolki freeride dla dorosłych FR SEBA FR3 80 White 2021

889 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: ProFit S.C

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do ProFit S.C
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Rolki FR SEBA FR3 80 White 2021

Opis

Rolki FR SEBA FR3 80 White 2021

Rolki FR Seba FR3 80 White 2021 to nowy model FR. Model pomiędzy FRX a FR2 dobry wybór dla osób, chcących poznać możliwości rolek freerideowych lub slalomowych z twardą skorupą i krótką szyną. W modelu FR3 został użyty nowy liner oraz nowa płoza XR2.

Rolki FR SEBA FR3 80 White 2021 to brakujące ogniwo pomiędzy pełnią funkcjonalności i najwyższej jakości części w rolkach FR1, a bardziej budżetową i mniej pełną wersją – FRX. Mamy tutaj bowiem do czynienia z hybrydą części jednej i drugiej rolki, co na pewno zadowoli tych, którzy chcą wbić się w ten cenowy mid-range pomiędzy rolkami budżetowymi a flagowymi. Wciąż jest to jednak dokładnie ta sama półka jakościowa, z której znane są rolki SEBA i FR, dzięki czemu będziemy w stanie robić w tych rolkach wszystko, co zapragniemy i wznieść się na kolejny poziom !

Cholewka FR3 nie posiada możliwości zmiany jej położenia, ponieważ jest zamocowana na zwykłych śrubach w droższych modelach od FR jest możliwość regulacji Rolki FRjako pierwsze wprowadziały możliwość wymiany slideru (ochronę boku buta) dzięki czemu, jak uszkodzimy lub zarusujemy slider, możemy go w każdej chwili wymienić

Rolki zostały wyposażone w dwa zapięcia klamrowe górny i środkowy (zwanym 45).Plastikowa klamra u góry z systemem auto-lock zabezpieczającym przed przypadkowym odpięciem Klamra mikrometryczna w miejscu zapięcia 45 stopni. Długie sznurówki z przeplotem od FR znane są z bardzo mocnego trzymania, i co dość unikatowe – pozwalają na zapięcie aż do samej góry buta wewnętrznego, co zapewnia nieporównywalne trzymanie i komfort jazdy, kosztem zmniejszonej mobilności w płaszczyźnie pionowej – innymi słowy będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla początkujących rolkarzy, mających problemy z utrzymaniem kontroli nad kostką

W rolkach wykorzystano szynę X2R Dzięki nowej płozie mamy możliwość spróbowania zarówno jazdy miejskiej jak i slalomu, dzięki temu że pierwsze oraz ostatnie koła w szynie możemy podnieść względem środkowych, bądź zostawić wszystkie w jednym położeniu.

Cechy Rolki Rolki FR SEBA FR3 80 White 2021:

Urbanowe, slalomowe
Plastikowa klamra u góry z systemem auto-lock zabezpieczającym przed przypadkowym odpięciem
Klamra mikrometryczna w miejscu zapięcia 45 stopni
Mocna i precyzyjna klamra umieszczona pod kątem 45°, trwała górna klamra oraz mocne sznurowanie stanowią stabilne mocowanie, gwarantujące doskonałe dopięcie buta, komfort i kontrolę.
Dodatkowe wyposażenie: 4 szt. śruby do klamry 45 °, klucz imbusowy
Przeznaczenie: Początkujący, zaawansowany, ekspert
Seba: Street Kings 80mm/85A BLACK
Łożyska: Seba ABEC 7
Śruby: Speed Axles

Opinie

Wgrywanie