gymstick

Hula hop 1.2 kg

154,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Fitwinkel - Sporttrader PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Idealny do treningu rdzenia (core).

Kup razem z

Podobne produkty

Hula hop fitness to klasyczny produkt w nowej odsłonie. To specjalne obciążone hula hop fitness firmy Gymstick waży 1,2 kg i jest znacznie cięższe od klasycznego koła, którego używałeś do tej pory. Dzięki temu łatwiej jest je unieść w powietrze, a jednocześnie zapewnia dobry trening mięśni tułowia. Efekt kręcenia hula hop zauważysz na plecach, pośladkach i udach, ale w większości na brzuchu. Fitness z hula hop to dobry sposób na uzyskanie wciętej talię i mocnych mięśni brzucha. Sekret treningu z hula hop jest prosty: nie możesz przestać się ruszać, bo obręcz spadnie wówczas na ziemię.

Ruch
Hula-hop fitness Gymstick o wadze 1,2 kg pomaga również w utrzymaniu prawidłowej postawy i koordynacji. Jeśli stracisz równowagę lub przyjmiesz niewłaściwą pozycję, natychmiast zauważysz to w ruchu obręczy. Po opanowaniu podstaw połącz hula-hop z chodzeniem lub tańcem. Płynny i ciągły ruch hula-hoop zachęca Twoje ciało do rytmicznego i kołysania. Ten ruch bioder jest dobrą podstawą do seksownego ruchu tanecznego.

Zalety
Hula Hoop Gymstick to specjalna obręcz z miękką pianką, dodatkowym ciężarkiem o 1,2 kg po wewnętrznej stronie obręczy i kręcącym się wnętrzem. Taka konstrukcja daje efekt masażu i pomaga spalić więcej tłuszczu w talii. Hula hop można łatwo łączyć i rozłączać, dzięki czemu można je transportować w kompaktowy sposób. Dołączony kod QR z filmami szkoleniowymi zapewnia świetny trening i gwarantowaną zabawę.

Gymstick
Gymstick to wysokiej jakości marka z Finlandii. Artykuły fitness zostały opracowane przez trenerów personalnych, dlatego też wiele uwagi poświęcono jakości, łatwości użytkowania i skuteczności artykułów fitness. Proste i skuteczne!

Detale

Łatwe łączenie i rozkładanie w celu kompaktowego transportu i czyszczenia
Wysoka jakość od fińskiej marki Gymstick
Piękne opakowanie, które można podarować jako prezent
Kolory szary i pomarańczowy
Kod QR z filmami szkoleniowymi i ćwiczeniami
Średnica 100 cm

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy