head

Kask narciarski HEAD Rita Joy 2024

499,00 zł 779,00 zł - 280,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 779,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 52-55 cm

Otrzymaj +450 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kask narciarski HEAD Rita Joy 2024

Kup razem z

Podobne produkty

Kask narciarski HEAD Rita White 2023 to nowoczesny kask dla kobiet, który dzięki regulowanej wentylacji gwarantuje odpowiedni mikroklimat wewnątrz kasku. Dzięki temu żadne warunki pogodowe na stoku nie przeszkodzą ci w dobrej zabawie. Dodatkowo piękny design pozwoli ci poczuć się stylowo i bardzo komfortowo. Kask narciarski HEAD Rita Joy 2024 to kask specjalnie dla kobiet. Model ten posiada system, który dopasowuje się do głowy niczym czapka, zapewniając niezwykły komfort użytkowania. Kask charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uderzenia. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej ochrony twojej głowy.
CECHY KASK NARCIARSKI HEAD RITA JOY 2024:

 • Konstrukcja: In-Mold Technology - to specjalna konstrukcja w ultralekkich kaskach. Zbudowana z wkładki piankowej EPS i połączona z leciutką skorupą poliwęglanową (PC), w efekcie osiągając minimalistyczne kształty i taką lekkość, że zapomnisz, że masz na głowie kask.
 • Sphere Fit - Nowy i opatentowany system Sphere Fit owija się wokół głowy jak czapka. Podczas obracania szpuli Boa® system jest dostosowany we wszystkich trzech wymiarach, tworząc wygodne i wygodne dopasowanie bez nakładania jakakolwiek presja. Na koniec dodaje to do poziomu bezpieczeństwa kasku.
 • BOA 360° Fit- System regulacji rozmiaru 360° Boa® Fit pozwala na równomierne dopasowanie kasku do każdego kształtu głowy.
 • System wentylacji z regulacją - dwa otwory wlotowe w przedniej części kasku (z niezależną regulacją) i 6 otwory wentylacyjne w górnej części kasku.
 • Odpinane nauszniki
 • Klamra Fidlock - zamyka się automatycznie i otwiera łatwo i wygodnie przez rozsunięcie nawet za pomocą dwóch palców.
 • The Neckgator - ochrona szyi zapewnia komfort i ciepło noszącemu kask. Daje wygodę, dopasowanie i jest integralną częścią kasku.
 • Wewnętrzna czapeczka - zrobiona z mikropolaru, dopasowuje się perfekcyjnie do twojej głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Pod kaskiem nie robi się zbyt ciepło, ponieważ zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji jest perfekcyjnym rozwiązaniem zapewniającym komfort cieplny twojej głowie.
 • 360° Micro Shell to poliwęglan warstwa, która otacza trójwymiarowo wokół dolnej krawędzi kasku, co zapobiega zadrapania i wgniecenia w piance kasku.
 • Spełnia normy: EN 1077: 2007 CLASS B - EN 1077 jest europejska norma dla kasków narciarskich i snowboardowych, biorący pod uwagę wyniki testów zderzeniowych w celu stwierdzenia właściwości tłumiących i odpornych na pęknięcia. Klasa B tego certyfikatu certyfikuje kaski z miękkimi uszami.
 • Rozmiary: XS/S (52-55 cm), M/L (56-59 cm)

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy