head

Narty Head Supershape e-Magnum Sw Sf-Pr / Prd 12

od 3799,00 zł 4200,00 zł - 401,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 4200,00 zł

379,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Head Supershape e-Magnum Sw Sf-Pr / Prd 12

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Head Supershape e-Magnum Sw Sf-Pr / PRD 12 
Supershape e-Magnum to narty o charakterystyce all mountain stworzone dla wszechstronnych narciarzy, którym zależy na płynności jazdy w każdych warunkach. Są nieco mniej wymagające i łatwiejsze w obsłudze niż topowe modele zawodnicze, a zarazem gwarantują najwyższą wydajność i mnóstwo frajdy z jazdy na trasach, jak również poza nimi. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

W ZESTAWIE WIĄZANIA: PROTECTOR PRD 12 - (100858)

SPECYFIKACJA
Taliowanie: 129-72-111
Promień skrętu:  149 - 9.8 m, 156 - 10.8 m, 163 - 11.9, 170 - 13.1
Stopień zaawansowania: Zaawansowany
Rdzeń: Drewniany, płyta - SUPERFLEX PR Base Low
Typ: Narty zjazdowe uniwersalne

TECHNOLOGIE
ERA 3.0 Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze. 

EMC - EMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.

GRIP WALK - Technologia kompatybilna z seniorskimi podeszwami alpejskimi (ISO 5355 TYP A) i podeszwami GripWalk (ISO 23223 TYP A) butów narciarskich. Nie wymaga regulacji.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy