head

Narty Head Supershape e-Rally Sw Sf Pr / PRD 12

3749,00 zł 4200,00 zł - 451,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 4200,00 zł

374,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 163 cm

Otrzymaj +3700 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez WinterEvent-Shop

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Head Supershape e-Rally Sw Sf Pr / PRD 12

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Head Supershape e-Rally Sw Sf Pr/ Protector Pr 13 23/24

Supershape e-Rally to idealne hybrydowe narty dla doświadczonych wszechstronnych narciarzy, którzy cenią uniwersalny sprzęt do jazdy w każdym terenie. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Jeśli lubisz jazdę w zróżnicowanym terenie i spontaniczne narciarskie wycieczki, e-Rally to model, który dotrzyma Ci kroku.

SPECYFIKACJA
Taliowanie: 132-78-114
Promień skrętu: 156 - 11.6 m, 163 - 12.8
Stopień zaawansowania: Zaawansowany
Rdzeń: Drewniany, płyta - SUPERFLEX PR Base Low
Typ: Narty zjazdowe uniwersalne

TECHNOLOGIE
ERA 3.0 Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze. 

EMC - EMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.

GRIP WALK - Technologia kompatybilna z seniorskimi podeszwami alpejskimi (ISO 5355 TYP A) i podeszwami GripWalk (ISO 23223 TYP A) butów narciarskich. Nie wymaga regulacji.

W ZESTAWIE WIĄZANIA: PROTECTOR PR 13 (100925)

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy