head

Narty Head Supershape e-Speed Sw Sf-Pr / Protector Pr 13

3999,00 zł 4650,00 zł - 651,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 4650,00 zł

399,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 170 cm

Otrzymaj +3950 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez WinterEvent-Shop

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Head Supershape e-Speed Sw Sf-Pr / Protector Pr 13

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Head Supershape e-Speed Sw Sf-Pr / Protector Pr 13 23/24 

Zaawansowane narty o charakterystyce all mountain. Supershape e-Speed to idealny wybór dla doświadczonych narciarzy trasowych, którzy lubią dynamiczną jazdę i szukają wydajnych, a zarazem łatwych w obsłudze nart do całodziennej jazdy. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę gwarantuje z kolei technologia HEAD Graphene. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape narty e-Speed spełnią wszystkie potrzeby doświadczonych narciarzy o sportowym zacięciu. To model, któremu można bezgranicznie zaufać.

SPECYFIKACJA
 
Taliowanie: 122-68-104
Promień skrętu:  163 - 12.7 m, 170 - 14.0 m
Stopień zaawansowania: Zaawansowany
Rdzeń: Drewniany, płyta - SUPERFLEX PR Base High
Typ: Narty zjazdowe uniwersalne

TECHNOLOGIE
ERA 3.0 Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze. 

EMC F - EMC F (Energy Management Circuit Front), to technologia oparta na ceramicznych płytkach z materiału piezoelektrycznego zintegrowanych w przednią konstrukcję nart. Ich działanie polega na przekształcaniu energii kinetycznej w energię elektryczną. Skutek to tłumienie negatywnych wibracji, płynniejsza i bardziej stabilna jazda. Narty lepiej i szybciej przystosowują się do terenu.

GRIP WALK - Technologia kompatybilna z seniorskimi podeszwami alpejskimi (ISO 5355 TYP A) i podeszwami GripWalk (ISO 23223 TYP A) butów narciarskich. Nie wymaga regulacji.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy