hiro.lab

Aminokwasy Wolne Hero.Lab EAA 400g Lemon Twist

99,00 zł 247,50 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 400 g

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Muscle Power

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

aminokwasy HIRO.LAB EAA 400g Lemon Twist

Kup razem z

Podobne produkty

  • Najlepsze proporcje aminokwasów oparte na wzorcowym AMINOGRAMIE
  • Hiro.Lab EAA wspiera regeneracje i naprawę włókien mięśniowych
  • ASTRAGIN® zwiększa przyswajalność aminokwasów nawet do 30%
  • W składzie elektrolity niezbędne do odpowiedniego nawodnienia
  • Wsparcie w budowie beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Będziesz silniejszy, mocniejszy i szybszy!

EAA HIRO.LAB = Wyżej! Mocniej! Dalej!

Jeżeli jesteś treningowym hardkorem i zawsze dajesz z siebie wszystko, potrzebujesz suplementu, który dotrzyma Ci kroku. Stawiając sobie ambitne cele i nieustannie przesuwając granicę swojej wytrzymałości, nie wystarczy Ci standardowy zestaw aminokwasów EAA. Jeżeli nie chcesz zwalniać swojego tempa, zaufaj marce Hiro.Lab, która nieustannie myśli o tym, jak może Ci pomóc, abyś Ty z dnia na dzień, był jeszcze lepszą wersją siebie. Stworzona przez nich unikatowa formuła będzie wspierać Cię codziennie w poprawie wyników sportowych natomiast TY z każdym kolejnym powtórzeniem będziesz pobijać swoje osobiste rekordy!

Z aminokwasami EAA od HIRO możesz więcej!

Dążąc do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej, musisz zadbać o odpowiedni fundament, jakim jest zmaksymalizowanie syntezy białek mięśniowych. Podczas treningu siłowego, Twój organizm rozpoczyna proces rozkładania białek, co może powodować ich ujemny bilans i prowadzić do stanu katabolicznego, działającego wyniszczająco na Twoje mięśnie. Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom wywołanym przez angażujące ćwiczenia i zadbać o lepszą regenerację, wypróbuj suplementu EAA od Hiro.Lab, który pomoże Ci zwiększyć anaboliczną siłę obronną organizmu. Co więcej, wpłynie na poprawę ogólnej pracy Twojego organizmu oraz stanie się motywatorem do budowania wymarzonej sylwetki i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

Wyselekcjonowany suplement o eksperckiej formule EAA

Wielu producentów używa do produkcji EAA białka serwatki potraktowane enzymami lub różnego rodzaju mieszanki oligopeptydów, jako niby „szybko działające” aminokwasy. Hiro.Lab specjalnie dla Ciebie stworzyło EAA o "farmaceutycznej czystości", które jako jeden z pierwszych tego typu produktów dostępnych na rynku, zawiera mieszankę pojedynczych aminokwasów wysokiej jakości, w odpowiednio dobranych proporcjach. Skład produktu oparto na wzorcowym aminogramie białka albuminy jaj, który został zatwierdzony przez międzynarodową organizację żywieniową. Wzbogacenie suplementu elektrolitami oraz opatentowanym składnikiem jakim jest Astragin, przyniesie Ci szereg dodatkowych korzyści. Elektrolity będę wspierać nawodnienie Twojego organizmu, a dzięki temu będziesz mocniejszy i wydajniejszy, przez co Twój trening będzie dłuższy i bardziej efektywny. Astragin natomiast przyśpieszy przyswajalność EAA nawet do 30%, co doskonale wpłynie na szybszą regenerację Twojego organizmu oraz odbudowę białek włókien mięśniowych.

AstraGin® - Opatentowany Składnik Suplementu

Hiro.Lab do opracowania formuły suplementu zaprosiło markę NuLiv Science, która jest twórcą unikatowego składnika, jakim jest AstraGin®. Jego skuteczność potwierdzają badania, o czym przekonasz się sięgając po zestaw aminokwasów EAA HIRO. Obecność AstraGinu znacznie poprawi przyswajanie AMINO do Twojego organizmu i zwiększy ich biodostępność. Dodatkowo składnik ten, wykazuje właściwości regenerujące powierzchnie komórek nabłonka jelitowego, a także poprawia syntezę białek w mięśniach, dzięki zdolności do zwiększania wchłaniania leucyny (58% w ciągu 15 minut), co prowadzi do aktywacji szlaku sygnałowego mTOR. EAA z Astraginem pomoże Ci, zadbać o swoje ciało zarówno na zewnątrz, jak i od środka, wspierając budowanie masy mięśniowej, przy jednoczesnym regulowaniu pracy układu pokarmowego, co przekłada się na utrzymanie dobrej kondycji i wysokiego poziomu odporności.

Zadbaj o odpowiedni poziom nawodnienia dzięki Elektrolitom

Badania wskazują, że utrata wody równa 1–4% masy ciała, znacznie zmniejszają zdolność wysiłkową organizmu, natomiast jeszcze większe straty nawodnienia, sięgające nawet do 20%, mogą doprowadzić do zaburzeń układu krążenia. Tak wiec odpowiednie nawodnienie przyczyni się do wzrostu Twojej wytrzymałości, szybkości oraz siły podczas forsujących przepraw sportowych. Celem suplementacji BCAA jest wprowadzenie do organizmu niezbędnych aminokwasów przed rozpoczęciem treningu i utrzymanie ich poziomu przez cały czas jego trwania.

Składniki aktywne 1 porcja (10g)
Aminokwasy:
Leucyna (L-leucyna) 2500 mg
Izoleucyna (L-izoleucyna) 1250 mg
Walina (L-walina) 1250 mg
Treonina (L-treonina) 1000 mg
Lizyna (L-lizyna) 1000 mg
Histydyna (L-histydyna) 100 mg
Metionina (L-metionina) 75 mg
Tryptofan (L-tryptofan) 75mg
Fenyloalanina (L-fenyloalanina) 75 mg
Inne składniki:
Potas (cytrynian potasu) 300 mg
Sód (cytrynian sodu) 230 mg
Magnez (cytrynian magnezu) 70 mg
Opatentowana formuła ASTRAGIN® 50 mg
Witamina B6 0,7 mg

Porcja: 10 g
Porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 400g

Skład

Leucyna (L-Leucyna), Izoleucyna (L-izoleucyna), walina (L-walina), sód (cytrynian sodu), treonina (L-Treonina), lizyna (L-lizyna), magnez (cytrynian magnezu), potas (cytrynian potasu), regulator kwasowości- kwas cytrynowy, aromat, emulgator-lecytyny (ze słonecznika), substancja słodząca- sukraloza, histydyna (L-histydyna), metionina (L-metionina), tryptofan (L-tryptofan), fenyloalanina (L-fenyloalanina), barwnik- chlorofile, opatentowana formuła ASTRAGIN®- Ekstrakt z korzenia Panax notoginseng 50:1 i ekstrakt z korzenia Astragalus membranaceus 10:1, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca- dwutlenek krzemu.