hiro.lab

Kreatyna Hero.Lab Creatine 500g Green Apple Sorbet

79,00 zł 158,00 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Smak:

Jabłko

Rozmiar: 500 g

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Muscle Power

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

HIRO.LAB monohydrat kreatyny Creatine 500g Apple

Kup razem z

Podobne produkty

  • Doskonałej jakości Monohydrat Kreatyny w formie świetnie przyswajalnego proszku
  • Aż 200 porcji produktu o pysznym smaku!
  • Poprawia jakość Twoich sesji treningowych, zwiększając poziom energii
  • Wsparcie regeneracji mięśniowej po intensywnym treningu siłowym
  • Mikronizacja Kretyny na 200 MESH
  • W składzie Tauryna będącą znakomitym transporterem kreatyny
  • Zwiększy Twoją siłę i wytrzymałość

Bądź WIĘKSZY i SILNIEJSZY z kreatyną od Hiro

Jeśli szukasz sposobu na poprawę swoich osiągnięć sportowych, a także chcesz wzmocnić swoją siłę i rozbudować mięśnie, pomoże Ci w tym odpowiednio dobrany suplement. Creatine od Hero.Lab monohydrat kreatyny, który znacznie zwiększy Twoją wydajność podczas treningu, poprawi siłę, pozwoli rozbudować beztłuszczową masę mięśniową i przyśpieszy proces regeneracji włókien mięśniowych. Obecna w składzie tauryna to znakomity transporter kreatyny w organizmie. Creatine od Hero.Lab to suplement diety, który w każdym opakowaniu posiada, aż dwieście smakowitych porcji w formie znakomicie przyswajalnego proszku. Produkt zapewni Ci dodatkową moc i energię, niezbędną do przepychania się przez mordercze treningi. Jeżeli jesteś człowiekiem ze stali i podnoszenie, coraz większych ciężarów jest dla Ciebie priorytetem, musisz koniecznie używać kreatyny, która zrówna się z Twoim hardkorowym rytmem. Tym właśnie produktem jest monohydrat od marki HIRO.

Wkrocz w nowy wymiar muskulatury z Creatine od Hiro.Lab

Suplementacja kreatyną może pomóc w produkcji większej ilości ATP, dzięki czemu możesz zwiększyć intensywność treningu, co jest szczególnie korzystne w przypadku aktywności sportowych obejmujących krótkie, szybkie i intensywne ruchy. Kolejną zaletą Creatine od Hiro.Lab jest to, że jest źródłem energii dla organizmu podczas wykonywania aktywności beztlenowej, takiej jak podnoszenie ciężarów. Dzieje się tak poprzez zwiększenie zapasów fosforanu kreatyny, generując tym samym więcej energii do wykorzystania podczas treningu. Jeszcze jedną właściwością anaboliczną kreatyny jest jej zdolność do nawadniania komórek mięśniowych, co przekłada się na wzrost syntezy białek. Zażywanie monohydratu kreatyny powoduje poprawę w przekazywaniu informacji nerwowej dotyczącej skurczu mięśni, a w konsekwencji dochodzi do wygenerowania impulsu siłowego. Innymi słowy, za sprawą kreatyny Twoje mięśnie dostają dodatkowy sygnał, który pozwala im na użycie większego obciążenia. Mikronizowana forma kreatyny jest dużo lepiej przyswajana przez Twój organizm oraz nie powoduje dyskomfortu żołądkowego, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na treningu.

Creatine Hiro.Lab to także szybsza regeneracja Twoich mięśni

Chociaż kreatyna jest najbardziej popularna wśród sportowców ze względu na wpływ na poprawę wyników ćwiczeń, czy zwiększenie beztłuszczowej masy ciała po ćwiczeniach oporowych. Jednak ma też ona duży wpływ na regenerację włókien mięśniowych, których uszkodzenia wywoływane są zarówno przez ćwiczenia siłowe jak i wytrzymałościowe o wysokiej intensywności. Creatina Hiro.Lab łagodzi uszkodzenia tkanek powstałe na skutek przetrenowania, a także regularnie przyjmowana, wzmaga resyntezę glikogenu w mięśniach. Jest także kluczowym składnikiem odżywczym w produkcji energii mięśniowej. Stosowanie kreatyny sprawi, że szybciej będziesz gotowy na kolejny trening.

Składniki aktywne 100g 5g 2,5g
Monohydrat kreatyny 89g 4450mg 2225mg
w tym kreatyna 78,3g 3915mg 1957,5mg
Tauryna 1g 50mg 25mg

Porcja: 2,5g

Porcji w opakowaniu: 200

Opakowanie: 500g

Kiedy

Przed wysiłkiem

Kiedy

Przed wysiłkiem

Skład

Monohydrat kreatyny zaw. 88% kreatyny, tauryna, regulator kwasowości – kwas jabłkowy, stabilizator – guma arabska, aromat, substancja słodząca – sukraloza.