hiro.lab

Resistance Cross Band Green LVL1 HIRO.LAB

20,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 150 g

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez Muscle Power

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

HIRO.LAB Resistance Cross Band Green guma oporowa LVL1

Kup razem z

Podobne produkty

  • Świetnej jakości guma oporowa do ćwiczeń
  • Nieograniczone możliwości zastosowania
  • Wykonana z mocnego materiału odpornego na odkształcenia, rozciągnięcia i uszkodzenia
  • Z jej zastosowaniem wykonasz kompleksowy trening na całe ciało
  • Niezastąpione akcesorium do treningu w domu

Urozmaicenie treningu w domu i na siłowni

Guma oporowa to świetne narzędzie do ćwiczeń w domu, zwłaszcza na początku przygody z treningami. Sprawdza się doskonale jako budżetowy zamiennik ciężarków czy hantli. Pomoże Ci pobudzić do działania nawet te mięśnie, które zwykle trudno zaangażować w treningu z ciężarem własnego ciała. Również na wyższym poziomie zaawansowania możesz wykorzystać taśmy treningowe do ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych. Największą zaletą gum Cross Bands jest to, że z ich użyciem możesz urozmaicić prawie każdy trening, zarówno na siłowni, jak i w domu. Gumy oporowe pomogą Ci progresować z ciężarem, a także poprawić technikę wykonywanych ćwiczeń. Sprawdzą się szczególnie dobrze w podciąganiu na drążku - zwłaszcza na samym początku będą dla Ciebie niezastąpionym wsparciem.

Nieograniczone możliwości zastosowania gum oporowych

Zastosowanie gum oporowych jest praktycznie nieograniczone. Sprawdzą się w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i treningu siłowym, ale także w treningu sztuk walki czy w treningu biegowym i kolarskim. Gumy pozwalają zwiększyć szybkość, pracować nad techniką, a także stanowią dodatkowe utrudnienie zmuszając mięśnie do cięższej pracy, a co za tym idzie - do wzrostu. Opór, jaki stawiają gumy powerbands, pozwala stopniowo zwiększać siłę biegową.

Gumy do ćwiczeń Resistance Cross Bands w treningu siłowym i ogólnorozwojowym

Gumy oporowe są najczęściej stosowane jako uzupełnienie treningu ogólnorozwojowego i siłowego. Powszechnie używa się ich do progresowania z ciężarem oraz do dopracowania techniki wykonywanych ćwiczeń. Osoby na początku swojej przygody z treningiem siłowym często używają gum jako zamienników hantli i ciężarów.
Z wykorzystaniem gum treningowych Cross Bands możesz wykonać ćwiczenia na praktycznie każdą partię ciała. Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć biceps, triceps, brzuch i klatkę piersiową, plecy, mięśnie głębokie czy nogi i pośladki - po treningu z gumami będziesz dobrze czuć każdy mięsień.

Dobre i mocne gumy oporowe

Guma do ćwiczeń Resistance Cross Band została wykonana z wytrzymałego materiału odpornego na odkształcania i uszkodzenia. Nie musisz martwić się, że pęknie w trakcie intensywnego treningu lub zmieni swoją długość - jest rozciągliwa, ale zawsze wraca do pierwotnego kształtu.

Konstrukcja gum Hiro.Lab pozwala Ci dopasowywać poziom oporu do swojego zaawansowania i wykonywanego ćwiczenia. Zmieniający się opór jest konsekwencją większego lub mniejszego rozciągania gumy - im bardziej ją rozciągasz, tym większy stawia opór. Możesz wybrać jedną gumę dopasowaną do swoich potrzeb, lub skomponować z nich cały zestaw, aby bardziej urozmaicić swój trening i progresować z ciężarem.

Wymiary Resistance Cross Band Green - LVL1:

Szerokość: 6,4 mm
Obwód: 2080 mm
Grubość: 4,5 mm
Opór: 3-7 kg

Skład

Gumy zostały wykonane z naturalnego kauczuku.