Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

OPONA TRENINGOWA 60KG PYT02 HMS PREMIUM

3398,99 zł

Kolor:

Niebieski

Rozmiar: 60 kg

Sprzedawane i wysyłane przez: 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do 2sport
przez 30 dni

Przy jej wykorzystaniu, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową.

Opis

PYT02 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa.

Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również utrzymać materiał w czystości.

Opona PYT02 gwarantuje niezliczone możliwości treningowe. Przy jej wykorzystaniu możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. Różnicowanie ćwiczeń ułatwi 8 uchwytów, w które wyposażona jest opona. Uchwyty przeznaczone są nie tylko do przenoszenia, ale są również przystosowane do przypięcia taśm treningowych lub przywiązania liny.

Ćwiczenia z oponą rozwijają nie tylko siłę, ale również koordynację, równowagę, czy wytrzymałość. Najpopularniejsze ćwiczenia to przewracanie opony, wskoki czy tzw. spacer farmera. W doborze ćwiczeń najważniejsza jest jednak wyobraźnia trenera lub ćwiczącego, ponieważ liczba możliwości wykorzystania tego sprzętu jest nieskończona. Niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu, opona znajdzie swoje zastosowanie w każdym treningu.

Opony marki HMS PREMIUM występują w trzech wariantach wagowych, które różnią się od siebie kolorem oraz wymiarami.

Specyfikacja:

Materiał: EPE, PVC
Wymiary:
Średnica zewnętrzna: 103 cm
Średnica wewnętrzna: 49 cm
Wysokość: 29 cm
Waga produktu: 60 kg
Ilość uchwytów: 8
Kolor: niebieski
Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Wgrywanie