hms

Hula Hop z wypustkami i obciążnikiem HMS HHW02

0,0 (6)

56,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Hula Hop z wypustkami i obciążnikiem HMS HHW02

Kup razem z

Podobne produkty

HHW02 HMS to regulowany hula-hop z piłką grawitacyjną. Pozwala na jednoczesny trening i masaż talii 360 stopni. Jest perfekcyjny m.in. do wzmocnienia i ujędrnienia gorsetu mięśniowego. Dzięki regulacji obwodu HHW02 nigdy nie spadnie podczas ćwiczeń, dlatego domowy trening cardio może być długi i przyjemny. HHW02 jest gwarancją jeszcze szybszych i lepszych efektów!
Działanie HHW02 jest bardzo proste i intuicyjne. Jest to zamknięta pętla, która posiada szynę z dołączoną piłką grawitacyjną (obciążeniem). Podczas wykonywania biodrami okrężnych ruchów zaczyna działać siła odśrodkowa, która przesuwa piłkę grawitacyjną po okręgu, wprowadzając mięśnie brzucha oraz tułowia w stan napięcia.
Uwaga: przed użyciem klamra powinna być szczelnie zamknięta.
Podczas wykonywania ruchu 360 stopni, sprężyny znajdujące się w głowicach umieszczonych po całym obwodzie pętli doskonale amortyzują przeciążenia oraz dostosowują się do ciała, co powoduje dodatkowy efekt masażu, zapewniając ciału przyjemne uczucie. Trójwymiarowa technika masażu szybko pobudza mięśnie. Wbudowane wypustki absorbują wstrząsy, co przekłada się na komfort i wygodę podczas treningu. Dozuj intensywność wibracji poprzez szybkość obracania.
W szybki i prosty sposób zmniejsz lub zwiększ rozmiar koła, wpinając i wypinając tyle elementów, ile potrzebujesz. HHW02 posiada łącznie 24 elementy. Rozmiar można ustawić w zakresie od 14 do 24 elementów, czyli obwód w talii od 60 do 118 cm. Dzięki temu urządzenie nigdy nie spadnie podczas treningu. Mogą z niego korzystać także początkujący.
Urządzenie posiada wysokiej jakości konstrukcję, wykonaną z materiałów ABS i PP. Szyna osadzona jest na łożyskach kulkowych, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej. To wszystko razem sprawia, że obrót jest elastyczny i niezakłócony, co jeszcze bardziej potęguje uczucie zadowolenia podczas treningu. Piłka grawitacyjna wypełniona jest piaskiem, co zwiększa bezpieczeństwo dla ćwiczącego i otoczenia.
Pętlę otwieramy za pomocą klipsów na magnes. Następnie należy połączyć kolejne elementy, należy wsunąć jeden element w drugi, tak, aby wypustki trafiły w odpowiednie otwory. Przy redukcji elementów, należy jedną ręką chwycić za odpowiedni element i ścisnąć w taki sposób, aby wysunąć wypustki z otworów. Następnie należy wsunąć do pętli szynę z piłką grawitacyjną i zamknąć klipsy na magnes. Dzięki kompaktowym rozmiarom HHW02 jest łatwy w przenoszeniu, więc możesz zabrać ten produkt wszędzie ze sobą.
Twój trening będzie efektywniejszy, jeśli zastosujesz podczas niego nasz pas wyszczuplający BR163. Takie połączenie jeszcze szybciej wyrzeźbi twoją sylwetkę. Wykorzystanie pasa zwiększa potliwość podczas treningu, dzięki czemu pozbywamy się nie tylko wody z organizmu, ale również toksyn, soli czy niektórych metali. BR163 zapewnia również większy komfort, co pozwoli na wydłużenie treningu.
Przede wszystkim trening z HHW02 odchudzi brzuch i wysmukli talię. Przyczyni się również do redukcji tkanki tłuszczowej z okolic ud i pośladków Dodatkowo pomoże wzmocnić obręcz barkową oraz ramiona. Kolejną zaletą poprzez wzmocnienie mięśni brzucha oraz tułowia będzie wyraźna poprawa postawy ćwiczącego.
Efekty ćwiczeń
Smukła talia
Płaski brzuch
Redukcja cellulitu
Zgrabne ramiona
Jędrne uda i pośladki
Lepszy przepływ krwi
Poprawa postawy
Specyfikacja:
Materiał: ABS+PP
Kolor: Czarny
Regulacja obwodu: 14 – 24 elementy
Talia: 60 - 118 cm
Średnica wewnętrzna: 20 - 39 cm
Średnica zewnętrzna: 25 - 43 cm
Długość liny zawieszającej piłkę: 20 - 30 cm
Waga piłki: 300g
Łożyska kulkowe, stal nierdzewna
Wygodne zapięcie
Rozmiar w pudełku: dł. 25 cm x szer. 20,5 cm x wys. 9,2 cm
Pas BR163 nie znajduje się w zestawie

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy