hms

Skrzynie plyometryczne soft zestaw HMS PREMIUM PYBS01 (4 części)

2769,00 zł

276,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +2750 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Sportano

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

PYBS01 HMS PREMIUM to zestaw czterech miękkich skrzyń plyometrycznych o różnych wymiarach.

Kup razem z

Podobne produkty

Skrzynie PYBS01 HMS wykonane są z trwałych materiałów, które czynią je solidnymi, a jednocześnie na tyle miękkimi z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem spowodowanym uderzeniem. Przewracając każdą ze skrzyń otrzymujemy trzy różne wysokości, a jednocześnie inną powierzchnię treningową. Elementy można dowolnie ze sobą łączyć i ustawiać jedno na drugim, bez obaw o możliwość przewrócenia. Daje to możliwość ciągłego progresu umiejętności i wytrenowania. Skrzynie wytrzymają nawet najbardziej intensywne treningi, są również odporne na pot i wilgoć.

Głównym zastosowaniem skrzyń plyometrycznych, jak sama nazwa wskazuje, był i jest trening plyometryczny. Celem tego treningu jest zwiększenie mocy mięśniowej, a co za tym idzie zwiększenie możliwości treningowych. Trening ten znajduje swoje zastosowanie w każdej dyscyplinie sportu wymagającej szybkości, zwinności i refleksu. Skrzynie można oczywiście wykorzystać także do wielu innych ćwiczeń, które nie są związane z plyometryką.

Skrzynie plyometryczne na dobre zagościły na salach treningowych, siłowniach i w domach. Bardzo często w planach treningowych znajdują się ćwiczenia na różne partie mięśniowe wykonywane przy ich wykorzystaniu. Fakt ten nie powinien dziwić, ponieważ liczba zastosowań skrzyń jest nieskończona.


Specyfikacja:

Materiał: EPE, PVC
Wymiary skrzyń:
01: 90 x 75 x 15 cm
02: 90 x 75 x 30 cm
03: 90 x 75 x 45 cm
04: 90 x 75 x 60 cm
Maksymalna wysokość: 150 cm
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Waga zestawu: 15 kg

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy