Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Kije trekkingowe Hop-Sport Nordend

72,98 zł 83 zł - 10 zł

Kolor:

Srebrny

Sprzedawane i wysyłane przez: Hop-Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Hop-Sport
przez 30 dni

Kije trekkingowe Nordend to sprzęt który sprawdzi się podczas rekreacyjnych spacerów. Wykonane w 100% z lekkiego aluminium. Pokrowiec w zestawie. Teleskopowa budowa.

Opis

Kije trekkingowe wykonane z lekkiego aluminium. Posiadają profilowaną rękojeść i wygodny uchwyt na nadgarstek. Kije posiadają wewnętrzny system tłumienia wstrząsów anti-shock, który tłumiąc wszelkie drgania i uderzenia, optymalnie chroni przeguby dłoni i stawy.
Kije trekkingowe to sprzęt, który sprawdzi się podczas rekreacyjnych spacerów, w trakcie uprawiania “nordic walking”, ale również podczas dłuższych wycieczek i wymagających górskich podejść. Kije Nordend poprawiają bezpieczeństwo i komfort w trakcie wędrówki.
Nordic walking to coraz popularniejsza forma rekreacji i aktywności fizycznej, angażująca do 90% mięśni całego ciała. Niewielkie obciążenie stawów u osób ćwiczących nordic walking sprawia, że jest zalecany osobom otyłym. Nie pogarsza stanu obolałych stawów, zwłaszcza kolanowych. Ponadto w porównaniu ze zwykłym chodem, uprawiający nordic walking spala przeciętnie od 20 do 40% więcej kalorii. Kijki pomagają również w utrzymaniu lepszej postawy, równowagi i stabilności podczas chodu.
Kije Nordend posiadają wewnętrzny system tłumienia wstrząsów anti-shock, który łagodzi drgania i wstrząsy podczas chodzenia po twardej powierzchni i schodzenia w dół. Wewnątrz Kija znajduje się sprężyna, która w odpowiednim ustawieniu zapewnia efekt amortyzujący.
Włączanie i wyłączanie funkcji anti-shock odbywa się przez dokręcenie i odkręcenie kijka w części środkowej, aż do wyczucia kliknięcia. Dokręcając - włączamy funkcję, odkręcając - wyłączamy.
Dzięki teleskopowej budowie, długość kijków można dowolnie regulować dobierając ją stosownie do wzrostu użytkownika lub wybranej trasy. Bardzo czytelna skala oraz precyzyjnie wykonany system blokady długości kijka sprawiają, że dopasowanie ich wymiarów jest niezwykle proste.

Wymiary:
Długość kija złożonego: 65 cm
Długość maksymalna: 135 cm

Dane techniczne:
Materiał: aluminium
Waga kija: 290 g
Regulowany pasek

Zestaw zawiera:
Kije trekkingowe: 2 sztuki
Pokrowiec
Wymienne końcówki

Opis produktu

  • Rodzaj kijka do chodzenia Kijek teleskopowy
  • Rodzaj końcówki Stalowa końcówka
  • Sposób regulacji Beznarzędziowa regulacja wysokości
  • Amortyzacja Z amortyzatorem
  • Materiał główny Aluminium
  • Długość po złożeniu 65 cm
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Stan produktu Nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Rodzaj kijka do chodzenia

Kijek teleskopowy

Rodzaj końcówki

Stalowa końcówka

Sposób regulacji

Beznarzędziowa regulacja wysokości

Amortyzacja

Z amortyzatorem

Materiał główny

Aluminium

Długość po złożeniu

65 cm

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy