hornit

Uchwyt ścienny do roweru Hornit Clug Hybrid

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny / Czarny

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Scood

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Uchwyt ścienny do roweru Hornit Clug Hybrid

Kup razem z

Podobne produkty

Uchwyt ścienny do roweru Clug Hybrid

Mamy wszystko czego szukasz: minimalistyczny uchwyt na rower, wieszak na rower, hak na rower, wieszak rowerowy, uchwyt do roweru na ścianę, wieszak ścienny, uchwyt ścienny do roweru, stojak na rower, uchwyt do roweru dla dzieci, minimalistyczny wieszak rowerowy, uchwyt click do roweru, rower uchwyt ścienny na rower, uchwyt rowerowy, uchwyt do roweru dziecka, uchwyt do roweru damskiego, uchwyty do rowerów dziecięcych, uchwyt do roweru miejskiego, uchwyt do roweru terenowego, uchwyt do roweru z olbrzymimi oponami, uchwyt do roweru szosowego.

Rower to czysta przyjemność. W trakcie jeżdżenia. Później jest trochę gorzej. Problem zaczyna się, gdy musimy zejść i „zaparkować” rower w mieszkaniu. Gdziebyśmy go nie ustawili, zawsze przeszkadza.

Zdecydowanie łatwiej byłoby gdybyśmy mogli rower powiesić na jednej ze ścian. Jednak nie każdy chce przybijać do ścian mało estetyczne metalowe elementy. Rozwiązaniem jest Clug. Mały, zaprojektowany w dizajnerski sposób uchwyt na ścianę do roweru. Clug sprawdzi się zarówno jako uchwyt do roweru terenowego, uchwyt do roweru damskiego, uchwyt do roweru miejskiego i uchwyt do roweru dziecięcego.

Zdobywca nagrody Eurobike, CLUG jest najmniejszym na świecie stojakiem rowerowym. Aż trudno uwierzyć, że coś tak małego działa tak dobrze!

Clug tworzy dwuelementowa konstrukcja, wykonana z najwyższej jakości materiałów o niesamowitej wytrzymałości i trwałości. Każdy może go samodzielnie zamontować wystarczy wiertarka (śruby i kołki w zestawie). Dodatkowo pudełko, w którym kupujemy uchwyt ma jeszcze jedną funkcję – jest szablonem do montażu Cluga. Przykładamy je do ściany, wiercimy (pył wpada do pudełka, a nie na podłogę) i gotowe. Można wieszać rower.

Jak mówi porzekadło: „Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Dlatego szerokość Cluga jest stała (uchwyt nie rozszerza się). Za to rozmiarowo dopasowany jest do większości opon dostępnych na rynku. CLUG dostępny jest w pięciu rozmiarach od S aż do XXL, dla każdego rozmiaru opony rowerowej 1 - 3,2” (23 - 81 mm).

Rozmiary:

  • S (ROADIE) – 23-32mm, 1-1.25”, udźwig 6-13 kg, , – dostępny w kolorach: czarny, biało-czarny, biało-pomarańczowy
  • M (HYBRID) – 33-42mm, 1.3-1.75”, udźwig 8-20 kg, , – dostępny w kolorach: biało-pomarańczowy, biało-czarny
  • L (MTB) – 43-62mm, 1.8-2.5”, udźwig 8-20 kg, , – dostępny w kolorach: biało-pomarańczowy, biało-czarny
  • XL (MTB XL) - 58-69mm, 2.3-2.7”, udźwig 8-20 kg, – dostępny w kolorach: biało-pomarańczowy, biało-czarny
    XXL (PLUS) – 70-81mm, 2.75-3,2”, udźwig 8-20 kg, , – dostępny w kolorach: biało-pomarańczowy, biało-czarny
  • Liczba rowerów 1 rower
  • Szerokość (w cm) 4,2 cm
  • Strefa mocowania Mocowanie do ściany
  • Stan produktu Nowy

Liczba rowerów

1 rower

Szerokość (w cm)

4,2 cm

Strefa mocowania

Mocowanie do ściany

Stan produktu

Nowy