jp australia

Deska SUP 22 JP-Australia CruisAir LE 12.6

3119,00 zł

311,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 3,8 m

Otrzymaj +3100 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez EASY-surfshop

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Deska SUP 22 JP-Australia CruisAir LE 12.6

Kup razem z

Podobne produkty

DESKA AIR SUP 22 JP SUP CruisAir LE 12'6"
PŁYWANIE, TURYSTYKA I FITNESS
CruisAir to doskonała konstrukcja do codziennego wiosłowania, turystyki i fitnessu. Zrównoważony kształt z szerszą rufą i węższym konturem łączy stabilność z prędkością. Jest to doskonała deska do codziennego użytku dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Zarys i cechy tego modelu są zgodne z najnowszymi trendami w SUP cruisingu.

Deska jest dobrym wyborem dla tych, którzy szukają szybszego ślizgu bez utraty stabilności. Dzięki wąskiemu dziobowi i świetnym parametrom dynamiki może gładko płynąć po wodzie. W porównaniu do AllroundAir, ten kształt jest o krok bliżej do SUP racing.

Dostępny jest w 4 różnych technologiach: Występuje w 4 różnych technologiach: Superior Edition z 3D Stringer, Light Edition z 3D Stringer, Light Edition i Superlight.

Krawędź Tail Rail poprawia osiągi deski, umożliwiając szybkie uwalnianie wody. Technologia ta występuje w modelach SE 3DS i LE 3DS.

WSZYSTKIE DESKI SĄ DOSTARCZANE Z:

  • torba z wygodnymi paskami do noszenia z plecakiem i paskami po bokach ułatwiającymi transport do torby obok deski SUP można spakować wszystkie rzeczy potrzebne na wycieczkę z wiosłem
  • pompka
  • zestaw naprawczy
  • fin

Greta Marchegger: Chcesz przenieść swoje umiejętności pływania na desce SUP na wyższy poziom, ale pozostajesz przy desce nadmuchiwanej? W takim razie CruisAir to idealny wybór do rekreacyjnej i sportowej jazdy.

Tommaso Pampinella: Dobry dla początkujących i dobrze sprawdzający się dla średniozaawansowanych, którzy chcą rozpocząć eksplorację.

  • Sprzedawane w zestawie Nie sprzedawane w opakowaniu
  • Sprzedawane w zestawie Sprzedawane oddzielnie

Sprzedawane w zestawie

Nie sprzedawane w opakowaniu

Sprzedawane w zestawie

Sprzedawane oddzielnie