k2 skates

Narty ski tour męskie K2 Wayback 84 2020

1499,00 zł 3489,00 zł - 1990,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 3489,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty K2 Wayback 84 2020

Kup razem z

Podobne produkty

Narty K2 Wayback 84

Wayback 84 to dość wąskie narty, które poradzą sobie w zróżnicowanym terenie. Stworzone zostały z myślą o tych, którzy czerpią przyjemność zarówno z długich podejść jak i zjazdów.
84 mm talia wraz z rockerem All-Terrain stanowi zdrowe połączenie, które sprawdzi się w każdych warunkach podczas zimowej eksploracji.

Co to jest skitouring??
Ski-touring jest to turystyka wysokogórska, która łączy narciarstwo zjazdowe z elementami biegowego i pokonywaniem stromych wzniesień Wiązania ski-tourowe umożliwiają podnoszenie pięty podczas podchodzenia i przemieszczania się po płaskim terenie ( jak w biegówkach) dzięki specjalnej, ruchomej szynie, w której umieszczono but. Przed rozpoczęciem zjazdu wystarczy zablokować piętę. Niemożemy zapomnieć o bardzo ważnym elemencie do nart. To foki, specjalne pasy z materiału przyklejane do spodu nart i zaczepiane na ich końcach. Nazwa pochodzi z czasów, kiedy myśliwi i traperzy przytwierdzali do ślizgów skórę fok, która ograniczała obsuwanie się nart do tyłu. Współczesne włókna syntetycznego materiału ustawione są pod takim kątem, że uniemożliwiają cofanie się desek.

Profil Narty: All Terain Rocker:

Stanowi połączenie tradycyjnego łuku pod butem (Camber, 70%) z wyraźnie podniesionym dziobem (Rocker, 30%). Rozwiązanie to łączy kontrolę nad nartą, właściwe obciążenie krawędzi i poprawne odbicie z ułatwioną inicjacją skrętu, większą wypornością i zwinnością narty, czyniąc jazdę jeszcze bardziej przyjemną, niezależnie od rodzaju pokonywanego śniegu

Cechy Narty K2 Wayback 84:

 • Marka: K2
 • Rodzaj: Męskie
 • Sezon: 2019 / 2020
 • Technologie: Torsion Box, Hybritech Sidewalls, Carbon Web, Skin Grommet, ShoPhobic Topsheet, Tapered Tip and Tail;
 • Stopień zaawansowania: średnio zaawansowany
 • Rocker All terain Rocker
 • Waga narty: 1243 g
 • Rdzeń: drewniany - Paulownia
 • taliowanie 167: 118/84/ 106 mm
 • Promień skrętu:18 m
 • Model: Wayback 84
 • Przeznaczenie: Skitouing
 • Brak wiązań w zestawie oraz fok

Technologie:

Skin Grommets:
Dziurki na czubku i z tyłu nart w modelach skiturowych. Kompatybilne z systemem Z-Clip w fokach K2 pozwalających w banalny sposób założyć fokę. Dziurki te umożliwiają również budowę toboganu, jeśli tylko w swoim plecaku posiadasz również łopatę BCA..

SNOWPHOBIC TOPSHEET:
Podczas podchodzenia narty "obrastają" śniegiem. Zastosowany zewnętrzny laminat o obniżonej wadze użytego materiału nadal eliminuje efekt klejenia się śniegu do narty. Dodatkowe zastosowanie wosku na warstwie zewnętrznej zwiększa wydajność odprowadzania śniegu.

TAPERED TIP/TAIL:
pomaga utrzymać narty na powierzchni śniegu oraz umożliwia większą kontrolę na wyjściu z zakrętu, dzięki czemu łatwiej jest je prowadzić.

CARBON OVERDRIVE:
ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych, która zapewnia im niesamowite prowadzenie.

K2 HYBRITECH SIDEWALL:
Odpowiednie „wycieniowanie” rdzenia, tak aby przód i tył nart był lżejszy i bardziej przyjazny w prowadzeniu, a główną siłę przekazu energii realizowała część środkowa nart.