Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Wyciąg do ściany Kelton Otus HW1

589 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: E­-Treningowy

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do E­-Treningowy
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Z tym wyciągiem możesz trenować na 2 sposoby: ściągając drążek na wyciągu górnym lub ćwiczyć grzbiet na wyciągu dolnym

Opis

Do jego produkcji użyliśmy profilu 80x60 o grubości 2 mm, pierwszej kategorii z atestem, który stosujemy w produkcji sprzętów z linii profesjonalnej. Żadna inna firma nie stosuje w produkcji sprzętów do domowych siłowni tak potężnego profilu. A to wszystko po to, aby dać Ci gwarancję, że nasz sprzęt nie złamie się jak inne tańsze wyciągi. Dzięki tak niezawodnej konstrukcji możesz z tym wyciągiem robić SUPER SERIE z MEGA obciążeniem. Ten wyciąg wytrzyma 150 KILO.

2 sposoby treningu na wyciągu górny i dolny

Z tym wyciągiem możesz trenować na 2 sposoby: ściągając drążek na wyciągu górnym lub ćwiczyć grzbiet na wyciągu dolnym. Zmiana z wyciągu górnego na dolny jest bardzo szybka, wystarczy że przepniesz linkę na karabinku i gotowe. Nie musisz nic odkręcać i demontować. Dzięki grubej, stabilnej podporze na stopy będziesz mógł wygodnie przyciągać linkę wyciągu dolnego.

Kupujesz grube, plastikowe, solidne ze stalowymi łożyskami kółka, wykonane według naszego projektu. Zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń. Głębokie rowki sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kółka.

System nakładania ciężarów, wykonaliśmy z pręta o średnicy 25 mm, możesz zamontować na nim ciężary z dokładnością co do 1 kg. Dzięki temu masz możliwość dobrania obciążenia idealnie do swoich potrzeb i stopnia zaawansowania w ćwiczeniach.

Profil konstrukcyjny 80x60x2 mm i 50x50x2 mm
Szerokość z drążkiem długim HD3 110 cm
Długość pręta na obciążenie 50 cm
Średnica pręta na obciążenie 25 mm
Minimalna średnica pasującego ciężaru 26 mm
Zabezpieczenie ciężaru dwa stalowe zaciski śrubowe fi 28 mm (Na dzień dzisiejszy produkt sprzedawany jest bez dodawanych gratis zacisków śrubowych fi 28 mm.)
Kółka: Plastikowe ze stalowymi łożyskami i głębokim rowkiem na linkę.
Linka: 4 mm PCV
Mocowanie drążka - karabinek 6 mm
Drążki w komplecie - drążek długi HD3 gratis

Opis produktu

  • Szerokość 45 cm
  • Wysokość (w cm) 190 cm
  • Długość (w cm) 70 cm

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Szerokość

45 cm

Wysokość (w cm)

190 cm

Długość (w cm)

70 cm