Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
lange

Buty narciarskie dla dzieci Lange XT3 80 Wide SC GW flex80

1850 zł

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Juniorskie buty Lange XT3 80 oferują młodszym narciarzom skitourowe odkrywanie gór. Flex 80, komfortowa szerokość 100mm, cholewka z 53° zakresem ruchu oraz wkładka gwarantują komfort podczas podróży.

Buty narciarskie dziecięce LANGE XT3 80 Wide SC GW flex80

Zaprojektowane po to, by wejść na GÓRĘ, zbudowane po to, by zjechać na DÓŁ. Najnowszy model butów XT3 80 WIDE SC to pierwsza na świecie juniorska konstrukcja wyposażona w inserty do wiązań Dynafit®.

Model wyposażony w nasze najnowsze elementy konstrukcyjne Active Power V-Lock i obrotowy zawias Friction Free Hinge, który oferuje 53° ruch cholewki. Model z serii XT3 zapewnia płynną mobilność i znaczny zakres ruchu w trakcie podejścia.

Gdy już dotrzesz do celu, zablokuj go do zjazdu i uwolnij solidną niczym skała moc i precyzję innowacyjnej konstrukcji Dual Core firmy Lange.

Stworzona z myślą o wymaganiach współczesnych freeriderów seria butów juniorskich XT3 to nowy standard osiągów w świecie skitouringu, gdyż musisz najpierw wejść na GÓRĘ, by móc zjechać w DÓŁ.

Rozmiar 24,5 waży 1,51 kg
Buty posiadają flex 80 oraz szerokość skorupy 100mm

Szczegóły techniczne

  • Sercem całkowicie nowego Lange XT3, jest Active Power V-Lock nasza opatentowana nowa, wielofunkcyjna technologia freetouringu. Zaprojektowany, aby z łatwością był obsługiwany, Active Power V-Lock oferuje swobodny zakres ruchu cholewki 53°w trybie HIKE, dzięki czemu długie podejścia i wędrówki z fokami są bardziej wydajne i mniej męczące. Zablokowanie w pełni metalowego systemu w tryb SKI zapewnia solidne połączenie z nartą na miarę tradycyjnego buta narciarskiego. Natychmiast poczujesz moc, precyzję i kontrolę, których szukałeś, gdy chodzi o zjazd w dół.

  • Lekka wersja naszej innowacyjnej technologii dwurdzeniowej. Gdy zjeżdżasz i wyginasz się w butach, Dual Core Light aktywnie kompresuje się i rozszerza - wykorzystując potencjalną energię, aby precyzyjne i efektowne wykorzystanie transferu mocy na nartę. Technologia opatentowana przez markę, polega na wtrysku dwóch gęstości tworzywa w procesie tworzenia skorupy – wewnątrz miękki rdzeń, na zewnątrz twardszy materiał sprawia, że but, skorupa zachowuje bardzo płynny i progresywny flex niezależnie od temperatury powietrza. Wyobraź sobie precyzję i reakcję oraz łatwe zjeżdżanie i podchodzenie oraz nowy poziom wydajności butów narciarskich tak reaktywny i dynamiczny, jak Twoje własne ciało.

  • Flex (wskaźnik) Flex 80
  • Opcje Termoformowalne wnętrze buta
  • Szerokość stopy Średnia
  • Poziom zaawansowania Średnio zaawansowany
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Flex (wskaźnik)

Flex 80

Opcje

Termoformowalne wnętrze buta

Szerokość stopy

Średnia

Poziom zaawansowania

Średnio zaawansowany

Stan produktu

Nowy