lange

Buty narciarskie Lange Shadow 110 Mv Gw

2200,00 zł

220,00 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Buty narciarskie Lange Shadow 110 Mv Gw

Kup razem z

Podobne produkty

Buty narciarskie Lange Shadow 110 Mv Gw

Większa moc i większa kontrola przy mniejszym zużyciu energii.
Buty narciarskie Lange Shadow 110 MV zapewniają nowy poziom przenoszenia mocy, pochłaniania drgań i komfortu podczas jazdy all-mountain. Nasz system wspomagania wydajności wzmacnia wkład w but dzięki mechanicznej przewadze naszej technologii Dual Pivot i Suspension Blade. Konstrukcja zwiększa wejście nawet o 26%, zapewniając większą moc i kontrolę przy mniejszym zużyciu energii. Czysty, spójny flex buta jest połączony ze zwiększoną amortyzacją przez skorupę, co zapewnia lepsze czucie i kontakt ze śniegiem. Podobnie jak rower z pełnym zawieszeniem, ta kombinacja pozwala jeździć na nartach dłużej i wydajniej. Wraz z flexem 110, ten but daje średniozaawansowanym narciarzom mocną platformę do popychania ich do przodu. Nasze buty o średniej objętości, o szerokości 100 mm, uzupełniają termoformowalną wyściółkę, zapewniając komfort przez cały dzień. 

SPECYFIKACJA

Flex: 110
Szerokość wkładki: 100 mm
Kolor: Czarny
Poziom zaawansowania: Średniozaawansowany/Zaawansowany
Materiał powłoki: Poliuretan - większa moc i elastyczność
 
WŁAŚCIWOŚCI
 
Wzmocniony transfer mocy
Nasz system wspomagania wydajności wzmacnia wkład w but dzięki mechanicznej przewadze technologii Dual Pivot i Suspension Blade, która zwiększa przenoszenie mocy na narty. System zwiększa moc wejściową nawet o 26%, zapewniając większą moc przy mniejszym zużyciu energii.
 
Pełne zaangażowanie rozruchu
Nasza konstrukcja Dual Pivot zapewnia mechaniczną przewagę dla pełnego zaangażowania buta przy mniejszym udziale narciarza, zapewniając większą moc i kontrolę przy mniejszym wysiłku.
 
Wzmocniona moc
Nasza konstrukcja Suspension Blade łączy górny but z dolnym butem, zapewniając płynne pochłanianie mocy i przenoszenie jej przez but, wkładając więcej energii w jazdę na nartach.
 
Konsekwentne dopasowanie i wygoda
Jednoczęściowa wyściółka z asymetrycznym obszarem palców zapewnia równomierne, bezuciskowe dopasowanie od obszaru palców do mankietu, zapewniając najwygodniejsze dopasowanie.
 
Konsekwentne dopasowanie i wygoda
Jednoczęściowa wyściółka z asymetrycznym obszarem palców zapewnia równomierne, bezuciskowe dopasowanie od obszaru palców do mankietu, zapewniając najwygodniejsze dopasowanie.
 
Przyczepność w każdym terenie
Wstępnie zamontowane podeszwy GripWalk® mają gumowy bieżnik i zaokrąglony czubek, co zapewnia bardziej naturalny ruch i lepszą przyczepność.

  • Flex (wskaźnik) Flex 110
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Stan produktu Nowy

Flex (wskaźnik)

Flex 110

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy