majestic sport

Korektor wad postawy Majestic Sport

0,0 (1)

44,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Korektor wad postawy od Majestic Sport wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie powoduje dyskomfortu ani podrażnień skóry.

Kup razem z

Podobne produkty

KOREKTOR WAD POSTAWY MAJESTIC SPORT

❓ Odczuwasz ból kręgosłupa i ciągle się garbisz? Korektor wad postawy od Majestic Sport, czyli popularny prostotrzymacz, to proste rozwiązanie Twoich problemów dotyczących utrwalonej przez lata złej postawy ciała. Oferowany przez nas produkt przeszedł wymagane testy jakościowe. Korektor postawy pomaga niwelować bóle pleców, karku i ramion. Wykorzystując oferowany przez nas sprzęt, poprawiasz stabilizację kręgosłupa i wzmacniasz otaczające go mięśnie.

❗ Korektor wad postawy Majestic Sport powoduje odciągnięcie ramion do tyłu, co ułatwia ćwiczenie wyrównujące symetrię mięśni kręgosłupa. Regularne korzystanie z prostotrzymacza wpływa na poprawę postawy - koniec z odstającymi łopatkami. Korektor postawy to idealne rozwiązanie dla osób, które wiele godzin spędzają przy biurku. Długotrwała pozycja siedząca powoduje pogłębienie wad postawy i ma negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia kręgosłupa. Korektor wad postawy pozwala na skuteczny trening mięśni, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy.

❗ Oferowany przez nas produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia szelek jest miękka i przyjemna w dotyku. Dzięki temu nie powoduje podrażnień skóry. Materiał ułatwia cyrkulację powietrza i zapobiega nadmiernemu poceniu się ciała. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach i posiada płynną regulację szelek. To ułatwi Ci wybór korektora idealnie dopasowanego do Twojej budowy ciała. Dzięki specjalnej konstrukcji zakładanie korektora wad postawy nie sprawia żadnego problemu.

Wskazania:

 • wady postawy,
 • skrzywienie kręgosłupa,
 • bóle kręgosłupa,
 • zacznij od 15 minut dziennie i stopniowo wydłużaj czas do max. 3 h,
 • urazy i zabiegi wymagające usztywnienia górnej części kręgosłupa.

Materiał:

 • poliester.

Wymiary:

 • ROZMIAR M:
 1. rozstaw szelek: 32 cm,
 2. długość szelek: 59 cm,
 3. grzbiet: 18 cm,
 4. zakres regulacji: 45 cm - 59 cm,
 5. szerokość klatki piersiowej: do 100 cm.
 • ROZMIAR L:
 1. rozstaw szelek: 33 cm,
 2. długość szelek: 60 cm,
 3. grzbiet: 18 cm,
 4. zakres regulacji: 47 cm - 60 cm,
 5. szerokość klatki piersiowej: do 110 cm.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy