malatec

Pistolet do Masażu MALATEC z 10 głowicami

4,7 (9)

170,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

PISTOLET DO MASAŻU JEDEN Z NAJMOCNIEJSZYCH MODELI NA RYNKU – produkt marki MALATEC jest to jeden z najsilniejszych modeli pistoletu na rynku!

PISTOLET DO MASAŻU MALATEC

BARDZO MOCNY MODEL – masażer marki MALATEC jest bardzo mocny! Daje Ci możliwość ciągłej pracy przez nawet 6 h pracy na jednym ładowaniu. Jego wydajność jest na najwyższym poziomie! To maksymalna 30-stopniowa moc masażu! Zadbaj o prawidłową regenerację mięśni, pistolet pozwoli na masaż w domu, bez konieczności ciągłych wizyt u fizjoterapeuty, które są bardzo kosztowne! Urządzenie złagodzi zakwasy, sztywność oraz ból mięśni.

AŻ 30 STOPNI INTENSYWNOŚCI – pistolet ma aż 30 stopni intensywności masażu! Jest to bardzo duży zakres umożliwiający indywidualne dopasowanie prędkości do mięśni, w jakich ma być użyty. Pistolet posiada czytelny wyświetlacz, który pokazuje dany poziom, dzięki czemu masz stałą kontrolę nad nim. Intensywność pracy zmienia się za pomocą czujnego panelu dotykowego.

ETUI - zestaw zapakowany jest w praktyczne etui / walizeczkę z rączką, wewnątrz znajduje się wkładka, która posiada specjalne tłoczenia na każdy z elementów zestawu. Z drugiej strony jest siateczkowa przegroda, która pozwoli na spakowanie np. materiałów treningowych. Etui pozwoli na zabranie zestawu w podróż, a dla mobilnych fizjoterapeutów będzie łatwe do transportu.

NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW! stosowanie pistoletu zapewni wiele korzyści każdej osobie, która trenuje, ale nie tylko! Doskonale sprawdzi się też u osób z siedzącym trybem pracy czy seniorów.

WYMIENNE KOŃCÓWKI - każda grupa mięśni wymaga odpowiednich bodźców, a dzięki 10 różnym końcówkom jest możliwa praca z wieloma mięśniami, nawet tych trudno dostępnych.
OKRĄGŁA: do masażu wszystkich części ciała oraz do powierzchownej pracy o umiarkowanej intensywności.
POJEDYNCZY GRZYBEK: dociera to głęboko położonych tkanek, doskonale sprawdzi się do mocno spiętych oraz zbitych partii mięśniowych np. czworo-głowy uda, piersiowy większy.
POCISK: przeznaczona jest to punktów spustowych – są to zgrubienia powstałe na tkance mięśniowej, które powodują ból, często nawet promieniujący. Dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych.
WIDEŁKI: przeznaczone są głównie do mięśni w okolicach ścięgna Achillesa i łydki oraz karku. Została zaprojektowana na wzór widełek ze względu na to, by chronić ścięgna, a pracować tylko i wyłącznie na mięśniach. Zaokrąglone końcówki powodują, że płynnie przesuwa się po ciele i dogłębnie je masuje. Sprawdzi się również przy masażu prostowników grzbietu, czworobocznego, a także brzuchatego łydki.
ŁOPATKA: do masowania mięśni przykręgosłupowych. Pozwoli na zniwelowanie napięcia przy łopatkach oraz kręgosłupie.
STOŻEK: przeznaczona do punktów spustowych – są to zgrubienia powstałe na tkance mięśniowej, które powodują ból, często nawet promieniujący. Docierają do najtrudniej położonych grup mięśniowych.
PODWÓJNY GRZYBEK: przeznaczona do masażu mięśni w okolicach kości dzięki najbardziej sprężystej strukturze ze wszystkich.
U-KSZTAŁTNA: przeznaczona do masażu mięśni w okolicach kręgów, zaprojektowana tak aby chronić ścięgna i masować wyłącznie mięśnie. Dostosowana do masażu takich partii jak np. prostowniki grzbietu czy łydki.
GRZEBIENIOWA: przeznaczenie to samo co powyżej, tylko obejmuje mniejszą powierzchnię ciała i intensywność może być nawet mniejsza.
ŁUKOWA: przeznaczone do rozmasowywania szerokich, miękkich tkanek. Pozwala uzyskać efekt masażu dłonią zwłaszcza na łydkach lub ramionach.

ZABEZPIECZONY WYŚWIETLACZ - wyświetlacz posiada foliowe zabezpieczenie, które chroni go przed zarysowaniami podczas transportu. Po rozpakowaniu pistoletu, zdejmij foliowe zabezpieczenie.

SPECYFIKACJA - kolor: czarny; moc: 45W; napięcie znamionowe silnika: 24V DC; typ akumulatora: bateria litowa (Li-lon); pojemność: 2500mah; czas ładowania: 120 min; czas pracy: 6h; wymiary (dł/szer/wys): 24/5,5/24,5cm; długość przewodu: 100cm; waga zestawu: 1,1kg; waga z opakowaniem: 1,5kg.

W ZESTAWIE: etui; pistolet; kabel usb; zasilacz; 10 końcówek; woreczek na końcówki.





Wgrywanie