malatec

Wkładki do Butów Amortyzujące Podpiętki na Ostrogi 2 szt Komfort Stabilność

11,90 zł

Rozmiar: 40/43

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Wkładki do Butów Amortyzujące Podpiętki na Ostrogi 2 szt Komfort Stabilność

Kup razem z

Podobne produkty

PODPIĘTKI ŻELOWE 40-46
MNIEJSZE ZMĘCZENIE I BÓL STÓP – wkładki żelowe do obuwia bardzo dobrze dopasowują się do stopy i jednocześnie zmniejszają siłę nacisku masy ciała na piętę i rozkładają ją bardziej równomiernie, co znacznie redukuje zmęczenie i zmniejsza wieczorny ból stóp, a przy tym zapobiega powstawaniu odcisków.
DOSKONAŁA AMORTYZACJA STOPY – podpiętki żelowe bardzo dobrze amortyzują piętę przy chodzeniu, redukują ilość i intensywność mikro-wstrząsów, a także odciążają środek pięty i zmniejszają ryzyko ostróg.
MIĘKKI I ELASTYCZNY POLIURETAN– podpiętki do obuwia wykonane są z miękkiego i elastycznego PU. Warstwa zabarwiona na niebiesko jest obszarem, który jest szczególnie elastyczny, co zwiększa amortyzację stopy od podłoża.
WKLEJANE DO BUTA – podpiętki żelowe są wklejane do buta. To bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż nie przemieszczają się przy chodzeniu czy ściąganiu obuwia, zapewniając maksymalny komfort użytkowania.
SPECYFIKACJA – rozmiar buta: 40-46; materiał: PU; wklejane do buta: tak; wymiary: 1,7/11,2/6,5cm; waga: 0,078kg; waga w opakowaniu: 0,083kg.

  • Sposób przetaczania stopy Neutralny
  • Stan produktu Nowy

Sposób przetaczania stopy

Neutralny

Stan produktu

Nowy