Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najlepiej oceniany

Hulajnoga elektryczna Motus Pro 10 sport 2021

6999 zł

Kolor:

Czerwony

Sprzedawane i wysłane przez Barel Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Barel Poland

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Hulajnoga elektryczna Motus Pro 10 sport 2021

Opis

HULAJNOGA, DO ZWYCIĘŻANIA WSZYSTKIEGO
Każdego, kto przejedzie się nowym Sportem, najpierw zatyka, a potem mówi o nim godzinami. Ma dwa silniki, przestrzenną ramę, sztywną konstrukcję zaprojektowaną pod zakręty, zachwycanie i zwyciężanie. To czarny koń wśród sportowych hulajnóg.

Wyjątkowy, techniczny design to nie pozory ani sama stylizacja. To informacja i ostrzeżenie, że PRO10 Sport 2021 jest bardzo na serio: to profesjonalizm na 100%, sport na 100% i Motus na 100%. Odjęliśmy to, co niepotrzebne (np. masę), dodaliśmy to, co ważne: nowe zawieszenie, światła i wiele innych szczegółów, które składają się na zwycięską całość.

DWA SILNIKI 1000 W: MOC, KTÓREJ NIGDY NIE BRAKNIE I KTÓRA NIGDY SIĘ NIE ZNUDZI
To tak, jak gdyby na każde koło przypadało 1000 W. Albo jak gdybyś trzymał po 1000 W w każdym ręku. Oszałamiająca moc, którą którą kontrolujesz jednym drobnym ruchem. 2000 W (szczytowa moc obu silników elektrycznych) to coś, co robi wrażenie za każdym razem, na każdym zakręcie i każdej długiej prostej. To radość, potęga i nieporównywalna z niczym swoboda poruszania się, jak chcesz i gdzie chcesz. Gdy inni suną powoli, Ty startujesz, pędzisz, skręcasz, hamujesz — i po chwili jesteś u celu. Pierwszego startu długo nie zapomnisz. Następnych też nie.

2,8 S DO 24 KM/H TYLKO TELEPORTACJA JEST SZYBSZA
Możesz poczuć się jak Usain Bolt, a na koniec nawet go wyprzedzić: w mniej niż 3 sekundy osiągasz prędkość podróżną 24 km/h, w około 20 sekund masz 66 km/h, a to wszystko przy pełnej stabilności i poczuciu kontroli na prostej i na zakrętach. 20, 30, 40nawet 66 km/h w pozycji stojącej, na super zawieszeniu niwelującym nierówności i dbającym o pełen kontakt opon z podłożem?
A teleportacja? Może i jest szybsza, ale nie istnieje -a sportowego i profesjonalnego Motusa Pro10 Sport 2021 kupisz od ręki

Motus PRO10 Sport 2021 ma stacyjkę i kluczyk, bo taką moc powinno się trzymać w zamknięciu. 2000 W nie powinny być uruchamiane przez osoby postronne, tak dla bezpieczeństwa kierującego, jak i osób na drodze czy chodniku. Dlatego najszybsze hulajnogi Motusa dostają dodatkową ochronę przed przypadkowym bądź niekontrolowanym przez właściciela użyciem. To dosłownie klucz do mocy.

PODWÓJNE SPORTOWE HAMULCE:
WCISKASZ I STOISZ

Możesz poczuć się jak Usain Bolt, a na koniec nawet go wyprzedzić: w mniej niż 3 sekundy osiągasz prędkość podróżną 24 km/h, w około 9 sekund masz 50 km/h, a to wszystko przy pełnej stabilności i poczuciu kontroli na prostej i na zakrętach. 20, 30, 40, 50 km/h w pozycji stojącej, na super zawieszeniu niwelującym nierówności i dbającym o pełen kontakt opon z podłożem?
Mocne hamulce są jak lustrzane odbicie mocnego silnika.
Dopiero razem tworzą one hulajnogę do zwyciężania — a taką jest Motus Pro 10 Sport 2021.
MOCNIEJSZE WAHACZE I AMORTYZATORY:
PEWNOŚĆ PRZY KAŻDEJ PRĘDKOŚCI

Zawieszenie hulajnogi jest jak praca nóg boksera: to ono sprawia, że możemy wykorzystać pełną moc i zachować pewną pozycję w każdej sytuacji. Nowe wahacze w przednim i tylnym zawieszeniu przekazują każdy wat mocy na każdy metr drogi skuteczniej i dokładniej niż kiedykolwiek. Pracują ciężko, cicho i bez wahania, gdy jedziesz, stoisz bądź balansujesz na zakrętach — niewidoczne, ale niezbędne, byś był zawsze bezpieczny. Nowe amortyzatory to bardziej aksamitna i spokojna jazda

OPCJA TERENOWA: ZMIANA OPON ZMIENIA WSZYSTKO

Do nowego Motusa PRO10 Sport 2021 możesz założyć opony terenowe i wykorzystywać go niczym hulajnogę crossową. Prześwit jest na tyle duży, by móc jechać po lasach i bezdrożach, a przestrzenna rama bez problemu wytrzyma terenowa naprężenia. To tak, jak gdybyś miał Ferrari, którym możesz wyjechać w błoto i w góry. Wyjedź poza miasto, poza drogi i ponad oczekiwania!

SKŁADANA KIEROWNICA: JAK W MOTOCYKLU, TYLKO BARDZIEJ COOL

Niby detal, wcale nie szczegół! Kierownica z możliwością składania zdecydowanie ułatwia przenoszenie hulajnogi! To wygodni sposób na oszczędność miejsca w pracy czy samochodzie.

KIEROWNICA JAKO UCHWYT
Tego wcześniej nie było: po złożeniu Motusa kolumna kierownicy tworzy rodzaj poręczy wzdłuż całej hulajnogi, za którą łatwo złapać, by jeszcze łatwiej przenosić ją po schodach, wnosić do biura czy domu albo do autobusu. Kolumnę kierownicy łatwo objąć dłonią, można ją złapać w różnych miejscach, a mocne zaczepy dają pewność, że nie rozłoży się nam w trakcie noszenia. Dodatkowy aspekt sportowy — noszenie hulajnogi może być teraz nowym sposobem na trening rąk.

PRZEDNIE, TYLNE ŚWIATŁA + DODATKOWE LED-Y
PRZÓD Dwa mocne reflektory z przodu, byś widział wszystko, daleko i zawsze, niezależnie od pogody.
TYŁ Dwie lampy ostrzegawcze z tyłu, pulsujący przy hamowaniu, niczym na wyścigu.
BOKI Do tego nowość — dwie listwy ledowe widoczne z daleka po bokach hulajnogi, tak, byś nie tylko widział innych, ale by było widać Ciebie.

Informacje techniczne

 • Rodzaj składania Składanie ręczne
 • Rodzaj nawierzchni Każda nawierzchnia
 • Amortyzacja Z amortyzatorem
 • Wspomaganie elektryczne Ze wspomaganiem elektrycznym
 • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
 • Zasięg działania (w km) 60 to 125 km
 • Maksymalne obciążenie 150 kg
 • Waga (kg) 29 kg
 • Rozmiar koła (cale) 10"
 • Dystans Długi dystans
 • Liczba kół 2 koła
 • Pozycja hamulca Na kierownicy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Rodzaj składania

Składanie ręczne

Rodzaj nawierzchni

Każda nawierzchnia

Amortyzacja

Z amortyzatorem

Wspomaganie elektryczne

Ze wspomaganiem elektrycznym

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Zasięg działania (w km)

60 to 125 km

Maksymalne obciążenie

150 kg

Waga (kg)

29 kg

Rozmiar koła (cale)

10"

Dystans

Długi dystans

Liczba kół

2 koła

Pozycja hamulca

Na kierownicy