odlo

Męska koszulka rowerowa Odlo Zeroweight Ceramicool z krótkim rękawem, rozpinana

399,95 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: L

Otrzymaj +350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Larix

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Męska koszulka rowerowa Odlo Zeroweight Ceramicool z krótkim rękawem, rozpinana

Kup razem z

Podobne produkty

Koszulka techniczna męska Odlo Stand-up collar s/s full zip ZEROWEIGHT (Fujin Ceramicool)

Cechy:

  • Elementy odblaskowe
  • Potrójna kieszonka z tyłu
  • Aerodynamiczny ściągacz rękawów
  • Zastosowanie chłodzącej technologii Ceramicool w celu regulacji temperatury i zarządzania wilgocią

Technologie:

  • LIGHT - posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku
    Technologie:
  • CERAMICOOL - Nowa technologia Odlo, zastosowana do produkcji bielizny termoaktywnej i koszulek sportowych. To pierwsza aktywnie chłodząca dzianina obniżająca temperaturę skóry o ok. 1°C, co zostało potwierdzone przez badania laboratoryjne. Efekt chłodzenia powstaje poprzez pochłanianie nadmiaru ciepła przez ceramiczne mikrocząstki, umieszczone wewnątrz mikro-włókien. Materiał chroni również przed promieniowaniem UV (efekt uzyskany dzięki zastosowaniu absorbującego promieniowanie UV dwutlenku tytanu TiO2).
  • ZeroScent - Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Korzyści płynące z użytkowania odzieży, w której wykorzystano tę technologie dotyczą ludzi, jak również środowiska.
  • EFFECT - Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by Odlo”. „Effect by Odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce. „Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by Odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień. Srebro z włókien „effect by Odlo” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect by Odlo” nie powoduje alergii.

Skład materiału: 60% Polyamide, 40% Polyester