odlo

Skarpety do biegania Odlo

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Skarpety do biegania Odlo

Kup razem z

Podobne produkty

Skarpety Odlo Socks CERAMICOOL STABILIZER

Zaprojektowane dla sportowców, którzy lubią przekraczać granice wytrzymałości, skarpetki Ceramicool Stabilizer marki OLDLO, łączą w sobie wyższy poziom regulacji temperatury i zarządzania wilgocią ze stabilizacją zmniejszającą zmęczenie. Wykonane z lekkiego materiału Ceramicool, który aktywnie obniża temperaturę skóry nawet o 1°C, te skarpetki o długości ćwiartkowej zapewniają maksymalną stabilność mięśni i stawów, zmniejszając zmęczenie i zmniejszając ryzyko kontuzji. Tymczasem otwarta struktura siatkowa maksymalizuje czas wentylacji i suszenia, dzięki czemu możesz biegać intensywniej i dłużej.

Zastosowane technologie:

**Ceramicool **- Wykonane z lekkich jak piórko tkanin z wplecioną przędzą z cząstek ceramicznych, która zapewnia szybsze przenoszenie ciepła i aktywne chłodzenie. Technologia Ceramicool aktywnie obniża temperaturę ciała nawet o jeden stopień, dzięki czemu możesz zachować chłód i wygodę nawet w upale.
ZeroScent: fresher for longer - ZeroScent: świeżość na dłużej. Pokryte odpornymi na zapach aminocukrami pochodzenia biologicznego, włókna poddane obróbce ZeroScent ograniczają gromadzenie się bakterii u źródła. Wyniki? Mniej smrodu. Większe wykorzystanie pomiędzy myciami. Łatwiejsze usuwanie zapachu w dniu prania
LIGHT - zapewnia optymalny komfort w każdej sytuacji i w każdych warunkach atmosferycznych przez cały rok. Uniwersalna, całoroczna odzież sportowa. Doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci.

Cechy:

  • Materiał główny: 74% Poliamid / 19% Polipropylen / 7% Elastan
  • Aktywne chłodzenie
  • Ulepszone odprowadzanie wilgoci
  • Większy komfort
  • Bezszwowa konstrukcja palców