1/5
opc

Okulary ochronne OPC MILITARY MARINES Matt Black Ultra Light Yellow + ETUI

149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez OPC Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Niezbędnik dla miłośników warunków ekstremalnych Model ochronnych okularów militarnych, których obecność jest obowiązkowa w trakcie aktywności na świeżym powietrzu w warunkach ograniczonej widocz.

Niezbędnik dla miłośników warunków ekstremalnych

Model ochronnych okularów militarnych, których obecność jest obowiązkowa w trakcie aktywności na świeżym powietrzu w warunkach ograniczonej widoczności. Doskonale sprawdzą się podczas eksploracji terenów i obiektów, uprawiania sportów górskich, zimowych, jazdy samochodem o zmierzchu lub w nocy. Podobnie jak pozostałe wersje modelu OPC MILITARY MARINES wzorowane są na okularach stosowanych przez komandosów i używane były przez jednostki wojskowe Wojsk Specjalnych. Zastosowana w nich żółta soczewka zapewnia idealną wyrazistość w warunkach słabego oświetlenia. Trwała konstrukcja okularów, elastyczna oprawka, silikonowe noski oraz dopasowane zauszniki to niepodważalne atuty tego modelu zapewniające maksimum użyteczności.

Opis szczegółowy
Aktywność fizyczna (zwłaszcza w wymagających warunkach atmosferycznych) wymusza na nas stosowanie specjalistycznego ubioru oraz izolacji ciała przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kaski, rękawice i kominiarki stanowią najczęstszy element odzieży, po który sięgamy w pierwszej kolejności. Błędnie pomijana ochrona narządu wzroku może skończyć się niestety katastrofą, dlatego tak bardzo uczulamy naszych Klientów, żeby zadbali o okulary dopasowane do panujących warunków i rodzaju aktywności.

Okulary ochronne z serii OPC MILITARY z żółtą soczewką powinny znaleźć się w niezbędnym wyposażeniu osób trenujących sporty górskie i zimowe oraz stanowić podstawowy ubiór eksplorerów terenów i obiektów otwartych/półotwartych. Specjalistyczna soczewka z polaryzacją porządkuje wiązkę światła padającą na soczewkę, rozprowadzając ją równomiernie po jej powierzchni. Redukuje tym samym wszelkie odbicia od powierzchni wody, śniegu czy mokrej jezdni, zapewniając idealny kontrast widzenia. Żółty kolor soczewki dodatkowo filtruje dużą część światła niebieskiego, podnosząc tym samym kontrast oglądanych przedmiotów i otoczenia oraz zwalcza dokuczliwe zmęczenie oczu.

Najważniejsze cechy modelu OPC MILITARY Marines Matt Black Ultra Light Yellow:

 • lekkie i nowoczesne, co zapewnia najwyższą wygodę użytkowania,
  oprawki idealnie dopasowują się do kształtu twarzy,
 • silikonowe noski oraz zaokrąglone zauszniki zapobiegają osuwaniu się z twarzy,
 • soczewki wykonane z odpornego na zarysowania poliwęglanu zapewniają komfort użytkowania na długie lata,
 • soczewka z zastosowaną polaryzacją, co przekłada się na redukcję odblasków, poprawę kontrastu oraz komfortu widzenia,
 • żółta soczewka zapewnia transmisję światła słonecznego na poziomie od 43% do 80%, co powoduje, że model ten jest najlepszym wyborem podczas eksploracji terenów o zmierzchu oraz w trakcie uprawnia sportów górskich i zimowych,
 • idealny model dla kierowców, którzy podróżują w warunkach nocnych oraz podczas opadów atmosferycznych,
 • wytrzymały materiał TR90 odporny jest na różnego rodzaju wstrząsy i upadki z wysokości,
 • innowacyjna technologia SMARTcare zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu przyklejania się lub „przymarzania” oprawek do twarzy,
 • wysoki filtr UV400 chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (UVA, UVB, UVC).

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy