Media 0
Media 1

Deska Pathron Legend 2020

999 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 159 cm

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Deska Pathron Legend 2020

Opis

Parametry deski:

Marka: Pathron
Model: Legend
Długość: 159cm
Waga: 2,93kg
Rodzaj: Allmountain/Freestyle
Budowa: Sidewall/Sandwich
Shape: Twin Shape
Ślizg: Sintered IS7200(spiekany)
Talia: 300- 255 - 300mm
Profil: Hybrid-Camber
Flex: Medium Soft
Promień skrętu: 7,4m
Wysokiej gęstości tkanina triax
Przeznaczenie: średniozaawansowani - zaawansowani
100% hand made

 

Dodatkowe informacje:

Legend to kwintesencja deski allmountain. Nieco łagodniejszy charakter niż Draft predestynuje ją jako rewelacyjną deskę dla średnio zaawansowanych. Nie daj się jednak zwieść, w rękach doświadczonego ridera Legend to prawdziwy pocisk, świetne trzymanie krawędzi, dobra dynamika i fajny pop. A to wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Schemat techniczny deski:

Deska w środkowej części (1) jest płaska z sekcjami camberowymi (2) w okolicach wiązań dzięki czemu zapewnia bardzo dobre trzymanie krawędzi oraz stabilność podczas jazdy. Płaskie sekcje na dziobie i ogonie (1) deski pozwalają jej lepiej zachowywać się poza trasą.

Pathron Legend to produkt firmy, która od pierwszego dnia swojego działania skupiła się wyłącznie na high-endowych, wykorzystujących wszystkie dostępne technologie, deskach snowboardowych dla doświadczonych riderów. Większość desek Pathron posiada w sobie pasy carbonu i kevlaru oraz ultra lekki rdzeń drewniany z europejskiej topolii lub drewna egzotycznego. Wszystkie deski Pahtron produkowane są w 100% ręcznie, a sam proces składania deski, aż do momentu włożenia jej do prasy, wykonywany jest przez jedną osobę. Mimo wysokich kosztów takiego procesu Pathron zdecydowął sie wybrać tą metodę produkcji, gdyż tylko ona zapewnia najwyższą jakość i sprawia, że każdy model deski Pathron rewelacyjnie sprawuje się na stoku. Mimo tak wyrafinowanego procesu produkcji Pathron oferuje niespotykany stosunek ceny do oferowanych parametrów i możliwości.

Opinie

Wgrywanie