raven

Rolki Regulowane dla dorosłych Raven Oxen

0,0 (4)

189,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rolki Regulowane Raven Oxen

Kup razem z

Podobne produkty

Rolki Regulowane RAVEN Oxen

Oxen, to model rolek przeznaczony dla początkujących oraz średniozaawansowanych użytkowników oferujący to, z czego słynie marka Raven - świetną jakość materiałów, wyjątkową trwałość i wysoki komfort użytkowania.

  • Marka: RAVEN
  • Model: Oxen
  • Łożyska: Abec9 Chrome
  • Twardość kółek: PU - kauczukowe 82A
  • Płoza: Aluminium

Wymiary

  • Rozmiar 34-37 21,5cm - 24cm, rozmiar kółek 72mm
  • Rozmiar 38-42 25cm - 27,5cm, rozmiar kółek 76mm

Dlaczego Raven Oxen?

Istniejąca od 2005 roku marka Raven została stworzona przez pasjonata snowboardu i sportów rolkowych, a wówczas inżyniera pracującego na jednej z niemieckich uczelni. Raven to jeden z liderów rynku.

Prosta regulacja rozmiaru

Do zmiany rozmiaru niepotrzebne są żadne narzędzia. Wystarczy nacisnąć przycisk i rozsunąć przednią skorupę buta. Dzięki temu rolki posłużą na wiele sezonów i zawsze będą dobrze dopasowane do rozmiaru stopy.

Przycisk z wbudowaną sprężyną służący do regulacji zapewnia bardzo szybką, bezpieczną i niezawodną regulację, dając jednocześnie całkowitą pewność, że rozmiar samoczynnie nie zmieni się podczas jazdy po nierównościach.

Kauczukowe kółka z łożyskami Abec-9 Chrome

Zastosowany rozmiar kółek jest idealnym kompromisem miedzy między zwrotnością, stabilnością i komfortem jazdy. Twardość kółek o indeksie 82A pozwala na bardzo dobrą amortyzację przy zachowaniu odpowiedniej trwałości kółek.

Łożyska Abec-9 Chrome, to szybkie łożyska z kulkami wykonanymi z wysokogatunkowej stali węglowej o wysokiej twardości, zapewniające niskie opory toczenia i odporność na ścieranie.

Bezpieczny system trzech zapięć

Sznurowadła, klamra z paskiem zębatym oraz zatrzask zapewniają odpowiednie ściągnięcie i pewne trzymanie stopy w bucie, zapobiegają przemieszczaniu się stopy i gwarantują bezpieczną jazdę. Zatrzaski w rolkach Raven posiadają przycisk, który zapobiega ich rozpinaniu podczas jazdy. Pasek na rzep pozwala przytrzymać sznurowadła, powstrzymując je przed przypadkowym rozwiązaniem.

Pasek z tyłu rolki - pomaga w łatwiejszym i szybszym zakładaniu rolki, służąc jednocześnie do łatwego jej przenoszenia.

  • Stan produktu Nowy
  • Regulowana długość Regulowana długość

Stan produktu

Nowy

Regulowana długość

Regulowana długość