Media 0

Legginsy termiczne Rossignol COMPRESSION HERO BOTTOM

360 zł 450 zł - 90 zł

Kolor:

Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Adventure Sports

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Adventure Sports
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Legginsy termiczne Rossignol COMPRESSION HERO BOTTOM

Opis

Inspirowane strojami zawodniczymi i przetestowane przez profesjonalnych sportowców męskie legginsy Hero Compression Tights wspomagają twoje mięśnie podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego i nordyckiego. Ich konstrukcja została opracowana we współpracy z zawodnikami, by zapewnić idealne dopasowanie i funkcjonalność. Legginsy opinają twoje nogi i zapewniają dodatkową kompresję, wspomagając krążenie krwi i jednocześnie odprowadzając wilgoć od ciała i odparowując ją, dzięki czemu zachowasz poczucie suchości podczas wytężonego wysiłku fizycznego. Szczotkowane wykończenie sprawia, że są miękkie w dotyku w zetknięciu ze skórą nóg.

Rewolucyjne dopasowanie 3D
Kompresyjna konstrukcja wspomaga ruch mięśni kluczowych dla uprawiania narciarstwa i zapewnia optymalną mobilność

Selektywna kompresja
Technologia Rossignol Innovative Compression została opracowana tak, by zapewnić kompresję w kluczowych rejonach nóg i zoptymalizować krążenie krwi, w efekcie polepszając zestrojenie pracy mięśni, równowagę, komfort i osiągi sportowe.

Szybkoschnąca tkanina
Odprowadzająca pot tkanina R-Dry zapewni ci komfort i poczucie suchości w trakcie wysiłku o średnim natężeniu

Konstrukcja przetestowana w górach
Produkty z serii Atelier Course zostały przetestowane i zatwierdzone przez profesjonalnych narciarzy i są wykonane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, zapewniających niezrównane dopasowanie i odczucia z użytkowania.

Oceny użytkowników

Wgrywanie