Media 0
Media 1

Aminokwasy BCAA 8:1:1 Instant 400g Cytryna

54,99 zł 137,48 zł/kg

Smak:

Cytryna

Rozmiar: 400 g

Sprzedawane i wysłane przez SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Kompleks aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 8:1:1 (l-leucyna: l-walina: l-izoleucyna), których celem jest wsparcie organizmu zarówno podczas treningu jak i po jego zakończeniu

Opis

WYSOKIEJ JAKOŚCI AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE BCAA
8:1:1 MAKSYMALNIE ANABOLICZNY STOSUNEK
W INSTANTYZOWANEJ FORMIE DLA LEPSZEJ ROZPUSZCZALNOŚCI
PRZEPYSZNE SMAKI
WYSOKA PRZYSWAJALNOŚĆ
ZWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ MIĘŚNI
PRZYSPIESZA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ
DLA KAŻDEJ AKTYWNEJ FIZYCZNIE OSOBY
POMOCNY WE WSZYSTKICH DYSCYPLINACH SPORTOWYCH, NIEZALEŻNIE OD ZAAWANSOWANIA
PO CIĘŻKIM WYSIŁKU LUB WYCZERPUJĄCEJ PRACY FIZYCZNEJ
KLUCZ DO SKUTECZNEJ REGENERACJI PO WYSIŁKU
100 PORCJI
SFD BCAA 8:1:1to kompleks aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 8:1:1 (l-leucyna: l-walina: l-izoleucyna), których celem jest wsparcie organizmu zarówno podczas treningu jak i po jego zakończeniu. Potężna porcja najbardziej anabolicznego aminokwasu - l-leucyny - pozwala oczekiwać maksymalnych rezultatów treningowych.

Leucyna uważana jest za jeden z najważniejszych aminokwasów dla organizmu sportowca. Leucyna wpływa korzystnie na proces redukcji tkanki tłuszczowej przyczyniając się do poprawy składu ciała. Aminokwas ten ma uniwersalne zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych niezależnie od poziomu zaawansowania. Bez odpowiedniej ilości tego aminokwasu proces syntezy białek mięśniowych jest znacznie wolniejszy.

Walina ochrania komórki mięśniowe przed katabolizmem i następnie nasila tempo przebiegu procesów naprawczych. Walina wpływa także na poziom i relacje neuroprzekaźników, przez co odsuwa w czasie wystąpienie zmęczenia w trakcie trwania wysiłku. Walina ochrania wątrobę (działanie hepatoprotekcyjne).

Izoleucyna bierze udział w procesie syntezy białek, odpowiada za hamowanie reakcji katabolicznych i stymuluje procesy regeneracyjne zachodzące w naszym organizmie. Izoleucyna może pośredniczyć w transformacji glukozy do postaci naturalnej energii i regulować poziom cukru we krwi. Aminokwas ten wspomaga regenerację tkanek i włókien mięśniowych.

Informacje techniczne

Wartość odżywcza

Zawartość jednej porcji:
l-leucyna: 2880 mg
l-walina: 360 mg
l-izoleucyna: 360 mg

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Wartość odżywcza

Zawartość jednej porcji:
l-leucyna: 2880 mg
l-walina: 360 mg
l-izoleucyna: 360 mg

Skład

Składniki: BCAA (l-leucyna,l-izoleucyna, l-walina), stabilizator E414, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Ograniczenia

https://sklep.sfd.pl/decathlon/usage_33102_18_pl.pdf