sigma sport

Licznik rowerowy Sigma BC 5.0 WR

80,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Velo Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Licznik Sigma Bc 5.0 WR

Kup razem z

Podobne produkty

Przewodowy model BC 5.0 WR to wprowadzenie w świat komputerów rowerowych SIGMA ORIGINALS. Niezależnie od tego, czy z roweru korzystają osoby dojeżdżające do pracy, jeżdżące rekreacyjnie czy też dzieci – dzięki pięciu funkcjom komputer niezawodnie dostarcza rowerzystom najważniejszych danych, takich jak: prędkość i dystans. Jest on łatwy w użyciu. Przejrzysty, kompaktowy i w dobrej cenie.

Sygnalizowanie funkcji ikonami
Fabrycznie zaprogramowane rozmiary opon
Czas jazdy do 100 godzin
Możliwość ustawienia trybu automatycznego
Automatyczny start/stop
Wodoszczelny – klasa IPX8
PODSTAWOWE FUNKCJE
Najmniejszy komputer rowerowy SIGMA jest kompaktowy i wyświetla pięć najważniejszych podstawowych funkcji, na które rowerzyści lubią mieć oko.

Aktualna prędkość
Dystans
Dystans całkowity
Czas jazdy
Zegar
KOMPAKTOWY, ALE PRZEJRZYSTY
Zachowaj prostotę: wyświetlacz BC 5.0 WR o wymiarach 27 x 35 mm ma dużo miejsca na ciągłe wyświetlanie aktualnej prędkości, jednocześnie zachowując widoczność innych ważnych funkcji.

Wyświetlacz jest prosty: cztery różne ikony ułatwiają sprawdzenie, która funkcja została wybrana dla dolnej linii. Ikony sprawiają, że komputer rowerowy jest niezwykle czytelny.

ŁATWY W OBSŁUDZE
Konfiguracja i obsługa modelu BC 5.0 WR jest dziecinnie prosta – jednym przyciskiem w dowolnej chwili wybierzesz potrzebną funkcje. Dzięki dużemu przyciskowi BC 5.0 WR można bezpiecznie go obsługiwać podczas jazdy. W połączeniu z większym wyświetlaczem podnosi to ergonomię na nowy poziom.

MOCOWANIE ZA POMOCĄ OPASEK KABLOWYCH
Uchwyt na kierownicę i nadajnik prędkości można zamontować na rowerze za pomocą opasek zaciskowych (w zestawie). Komputer rowerowy odbiera wszystkie potrzebne dane przez kabel. BC 5.0 WR można w każdej chwili wyjąć i wygodnie schować.

PONAD DWA LATA ŻYWOTNOŚCI BATERII
Odporny na warunki atmosferyczne, z długo działającą baterią.

Komputer rowerowy BC 5.0 WR jest wodoodporny i sprawnie działa w różnych warunkach atmosferycznych, dzięki temu jest zawsze gotowy do użycia. Rowerzyści nie muszą się również martwić o żywotność jego baterii. Zintegrowana wymienna bateria guzikowa (CR 2032) wystarcza do zasilania urządzenia BC 5.0 WR przez ponad dwa lata.

URLOP NA ROWERZE CZY TRENING
Ile przejechałeś? BC 5.0 WR dokładnie mierzy czas spędzony na rowerze podczas wycieczki. Możesz wygodnie odczytać czas jazdy i dystans z całej wyprawy.

PARTNER ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Bez względu na pogodę, BC 5.0 WR jest wodoodporny i odporny na warunki atmosferyczne i zawsze niezawodny.

ŁATWY WYBÓR ROZMIARU OPON
Wstępnie zdefiniowane rozmiary opon, od małego roweru dziecięcego po rower 29″, sprawiają, że ustawienie BC 5.0 WR jest bezproblemowe. Możesz również podać obwód opony z dokładnością do milimetra.

  • Produkt bezprzewodowy Z przewodem
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Stan produktu Nowy

Produkt bezprzewodowy

Z przewodem

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy