siroko

Mężczyzna i kobieta Surf Okulary przeciwsłoneczne Originals Evaristo & Pili C

168,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Siroko Solutions S.L. + PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Siroko Originals Evaristo & Pili sunglasses with polarized UV400 lenses and SoftTouch finish, paying tribute to the brand's first models

Kup razem z

Podobne produkty

Najważniejsi ludzie często pojawiają się w naszym życiu przez przypadek. Pewnego dnia nasze drogi po prostu się krzyżują, zmieniając nas na zawsze. I tak właśnie było z Evaristo i Pili. Pięć lat temu, kiedy nie mogliśmy sobie pozwolić na wynajęcie profesjonalnych modeli ani na duże sesje zdjęciowe, postanowiliśmy wyjść na ulice i fotografować zwykłych ludzi. I właśnie wtedy poznaliśmy Evaristo i Pili. Siedzieli na ławce przy plaży, ciesząc się słonecznym dniem w Gijón. Ich zdjęcie stało się pierwszym symbolem Siroko i momentem, który na zawsze zapisał się w historii naszej marki. Niestety, Evaristo nie ma już z nami, ale pamięć o nim na zawsze pozostanie w naszych sercach. Okulary przeciwsłoneczne Siroko Originals Evaristo & Pili są naszym osobistym hołdem dla Evaristo i jego rodziny.

Soczewki polaryzacyjne z filtrem UV400 i wykończenie SoftTouch.

  • Warunki pogodowe Zimne dni
  • Stan produktu Nowy

Warunki pogodowe

Zimne dni

Stan produktu

Nowy

Porady dotyczące przechowywania

Okulary przeciwsłoneczne Siroko Originals Evaristo & Pili są naszym osobistym hołdem dla Evaristo i jego rodziny. Soczewki polaryzacyjne z filtrem UV400 i wykończenie SoftTouch.