Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Koszulka fitness z długim rękawem męska Smmash Run kompresyjna

159 zł

Kolor:

Czarny / Zielone jabłuszko

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Smmash

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Smmash
przez 30 dni

Męska koszulka kompresyjna z długim rękawem Murk

Opis

MĘSKA KOSZULKA KOMPRESYJNA Z DŁUGIM RĘKAWEM SMMASH to profesjonalna odzież sportowa dla aktywnych mężczyzn na siłownię, do cross-treningu i crossfit. Koszulka świetnie się sprawdzi do wszelkich aktywności outdoor, w tym do biegów OCR, ulicznych i górskich. 

Właściwości materiału:
▪ Materiał THERMOPERFORMANCE posiada specjalnie impregnowane włókna, które równomiernie chłoną pot i szybko odparowują wilgoć nawet w trakcie intensywnego treningu lub startu.
▪ Lekki oddychający materiał gwarantuje szybkie schnięcie nawet po całkowitym zanurzeniu w wodzie.
▪ Tkanina barwiona jest nowoczesną metodą sublimacji nanocząsteczkowej, dzięki czemu kolory są odporne na ścieranie oraz intensywniejsze o 40% w stosunku do tradycyjnych metod.

Właściwości użytkowe:
▪ Technologia SECOND SKIN, specjalny krój stworzony w oparciu o mapę ciała oraz panelowa konstrukcja materiału zapewnia idealne dopasowanie, nieograniczoną swobodę ruchów, zwiększoną odporność na uszkodzenia i deformacje.
▪ Pod pachami zastosowano strefy wentylacyjne AIRPANEL ze specjalnej siatki termoregulacyjnej, aby ułatwić utrzymanie gospodarki cieplnej ciała w równowadze podczas treningów w wysokich temperaturach.
▪ Zastosowano wzmocniony poczwórny szew SPIDER'S STEEL, który jest do 140% bardziej odporny na przetarcia niż inne włókna.

Właściwości higieniczne:
▪ Tkanina zawiera włókna SILVER IONS, dzięki czemu posiada właściwości bakteriostatycznie, skutecznie hamując nieprzyjemny zapach.
▪ Materiał dzięki zastosowaniu ekologicznego atramentu ECO INK nie wywołuje alergii i podrażnień skóry oraz jest bezpieczny dla dzieci.

Skład: 82% poliester, 18% elastan
Gramatura: 200 g/m2

Opinie

Wgrywanie