spokey

2ND LIFE: Rolki rekreacyjne damskie Spokey MrsFIT

0,0 (1)

189,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rolki damskie niebieskie Spokey MrsFIT zostały wyposażone w anatomiczny but wewnętrzny zwieńczony potrójnym system zapinania, który ściśle przylega do stopy i utrzymuje ją we właściwym położeniu.

Kup razem z

Podobne produkty

Stan produktu: jak nowy.

Informujemy, że rolki MrsFIT sprzedawane są w obniżonej cenie ze względu na widoczne na zdjęciach niedoskonałości w postaci odbarwień i zmian koloru w kółkach, które nie wpływają na użytkowanie sprzętu. Produkty mogą różnić się od widocznych w ofercie, gdyż zdjęcia prezentują poglądowy model. Defekty w kółkach nie powodują zmian jakościowych w funkcjonowaniu rolek oraz nie podlegają reklamacji. Rolki są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a odbarwienia kółek to ich jedyny defekt. Sprzęt podlega 2 letniej gwarancji z wyjątkiem niedoskonałości widocznych na zdjęciu.

Rolki damskie Spokey MrsFIT:

 • są najlepszym świetnym wyborem do szybkiej, dynamicznej jazdy fitnessowej, dzięki poliuretanowym kółkom o znakomitej płynności toczenia i karbonowym łożyskom ABEC-7,
 • posiadają kompozytową płozę, która niweluje i amortyzuje drgania podczas jazdy na nierównej nawierzchni,
 • zostały wyposażone w anatomiczny but wewnętrzny zwieńczony potrójnym system zapinania, który ściśle przylega do stopy i utrzymuje ją we właściwym położeniu.

Jazda na rolkach to sama przyjemność i świetna rozrywka! Jest jednym z najlepszych sposobów na aktywne spędzanie czasu, doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków, a przy tym ogólnorozwojową dyscypliną sportową. Niezależnie od tego, jaki styl jazdy wybierasz, ten rodzaj aktywności ma pozytywny wpływ nie tylko na kształtowanie sylwetki, a także na poprawę samopoczucia. Na początku wymaga od nas nieco cierpliwości oraz przede wszystkim… sprawdzonego, bezpiecznego sprzętu. Rolki do jazdy rekreacyjnej muszą być komfortowe i dobrze dopasowane do stopy. Takie właśnie są Spokey MrsFIT!

Doskonała kontrola i stabilność podczas jazdy

Marzysz o szybkiej jeździe pełnej swobodnych manewrów? Postaw na rolki MrsFIT z anatomicznym butem wewnętrznym, który w połączeniu z potrójnym systemem zapinania (sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna) ściśle przylega do stopy, zapobiega przemieszczaniu się pięty podczas jazdy oraz ułatwia balansowanie ciałem. Całość została wykonana z lekkiego, oddychającego materiału, dzięki czemu rolki zachowują niewielką wagę i nie obciążają stóp oraz wzmocniona twardymi elementami, które utrzymują stopę we właściwym położeniu. MrsFIT to rolki nisko zawieszone z usztywnioną częścią na przodzie, dlatego są jeszcze smuklejsze i łatwiejsze w manewrowaniu!

Komfort i bezpieczeństwo

Rolki damskie Spokey MrsFIT są wyposażone w poliuretanowe kółka o twardości 82A z doskonałą płynnością toczenia, które pozwalają rozwijać wysokie prędkości przy zachowaniu znakomitej żywotności. Co więcej, niwelują i amortyzują drgania, jakie powstają w przypadku poruszania się po nierównej nawierzchni. Łożyska ABEC-7 Carbon odpowiadają za płynność i szybkość jazdy. Całość jest osadzona na tłumiących, wytrzymałych i jednocześnie lekkich płozach kompozytowych. Wszystko to sprawia, że rolki dzięki rolkom damskim Spokey MrsFIT poczujesz maksymalny komfort jazdy. To model, który docenią początkujący oraz doświadczonych fani jazdy fitnessowej.

Dane techniczne

 • płoza: kompozytowa,
 • łożyska: ABEC7 Carbon,
 • kółka: 82A PU,
 • rozmiar kół: 32-38 - 72x20 mm, 39-46 - 80x20 mm,
 • zapięcia: klamra dwusekcyjna, rzep, sznurówki,
 • zgodność z normą: EN 13843,
 • maksymalna waga użytkownika: 100 kg.

Tabela rozmiarów

ROZMIAR - DŁUGOŚĆ WKŁADKI

 • 36 - 23 cm,
 • 37 - 23,7 cm,
 • 38 - 24,7 cm,
 • 39 - 25,5 cm,
 • 40 - 25,9 cm,
 • 41 - 26,1 cm.

Regulowana długość

Brak regulacji długości

Regulowana długość

Brak regulacji długości