spokey

Stepper 3w1 prosty, skrętny i ekspander Spokey STEPPEN X

0,0 (1)

369,99 zł 380,00 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 380,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Spokey STEPPEN X to urządzenie 3w1 – stepper pionowy (prosty), skrętny i ekspander. Z nim wzmocnisz nie tylko dolne, ale i górne partie mięśni.

Kup razem z

Podobne produkty

Stepper 3w1 Spokey STEPPEN X

 • to steper pionowy (odwzorowuje wchodzenie po schodach), skrętny (przypominający jazdę na łyżwach) i ekspander (linki do wzmacniania rąk i ramion) w jednym – umożliwia wykonywanie ćwiczeń angażujących dolne i górne partie mięśni,
 • jest wyposażony w wyświetlacz LCD z wbudowanym licznikiem mierzącym czas treningu, spalone kalorie, liczbę kroków na minutę oraz odliczającym kroki,
 • posiada duże, wygodne i antypoślizgowe pedały, które podwyższają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Jeśli marzysz o pięknie wyrzeźbionych łydkach, udach i pośladkach, a przy tym nie chcesz ograniczać swojego mieszkania dużym sprzętem cardio, takim jak rowerek treningowy czy trenażer eliptyczny, steper to strzał w dziesiątkę! Do ćwiczenia wystarczy niewielka przestrzeń, a jego rozmiary pozwalają na łatwe przemieszczanie i przechowywanie po zakończonym treningu. Spokey STEPPEN X to urządzenie 3w1 – stepper pionowy (prosty), skrętny i ekspander. Z nim wzmocnisz nie tylko dolne, ale i górne partie mięśni.

Efektywny trening całego ciała ze stepperem 3w1 – pionowym, skrętnym i z ekspanderem

Trening na steperze pionowym przypomina wchodzenie po schodach z możliwością zmian tempa i intensywności ćwiczeń. Aktywuje mięśnie pośladków, ud, brzucha oraz łydek. To bardzo efektywny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej dolnych partii ciała oraz kształtowanie całej sylwetki, nie obciążając przy tym stawów. Pomaga także pozbyć się niechcianego cellulitu. Ale to nie wszystko, co można osiągnąć ze Spokey STEPPEN X – wersją 3w1, która oprócz postaci steppera prostego umożliwia wykonywanie ćwiczeń skrętnych. Taki trening przypomina bardziej jazdę na nartach, rolkach czy łyżwach, gdyż nogi poruszają się nie tylko w górę i w dół, lecz także na boki. Stepper skrętny angażuje znacznie więcej partii mięśniowych. Niezaprzeczalną zaletą Spokey STEPPEN X są również linki oporowe, które poprawiają zakres ruchu oraz wzmacniają współpracę między całym ciałem. Z nimi popracujesz nie tylko nad dolnymi, ale i górnymi partiami mięśni.

Kontroluj ćwiczenia z wbudowanym licznikiem

Spokey STEPPEN X to stepper pionowy (prosty), skrętny i ekspander w jednym. Dzięki temu możesz ćwiczyć tak, jak lubisz i dostosować intensywność do własnych potrzeb. Efekty treningu możesz kontrolować na bieżąco na ekranie LCD z wbudowanym licznikiem, który umożliwia sprawdzanie czasu ćwiczeń, spalonych kalorii, liczby kroków na minutę oraz odlicza kroki.

Bezpieczny i komfortowy trening w domu

Stepper 3w1 daje możliwość trenowania zawsze, kiedy masz ochotę. To sprawdzone i bezpieczne zastępstwo ćwiczeń na zewnątrz oraz na siłowni. STEPPEN X jest bardzo stabilny, dzięki czemu nie zmienia swojego położenia podczas ćwiczeń. Został doskonale przystosowany do codziennego użytkowania – antypoślizgowa struktura szerokich i wygodnych pedałów zapobiega ślizganiu się, podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort treningu.

Dane techniczne

 • materiał: stal + ABS
 • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
 • opór hydrauliczny (zależy od siły nacisku i tempa)
 • licznik: kroki/minute, odliczanie kroków, czas, kalorie
 • zakres: 0 - 50 stopni
 • rozmiar stepów: 32 x 13 cm
 • wymiary: 42 x 36 x 34 cm
 • waga: 8,5 kg
 • stepper 3w1: stepper pionowy (prosty), stepper skrętny, ekspander