spokey

Tarcza elektroniczna do darta Spokey Narvi Pro

0,0 (1)

249,99 zł 304,99 zł - 55,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 304,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

NARVI PRO to tarcza do gry w darta o wzmocnionej konstrukcji z akrylową osłoną wyświetlacza. Jest maksymalnie zabezpieczona przed pękaniem i potencjalnymi uszkodzeniami.

Kup razem z

Podobne produkty

Tarcza elektroniczna do darta Spokey NARVI PRO:

 • posiada ulepszoną, wzmocnioną konstrukcję oraz akrylową osłonę wyświetlacza, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i pęknięciami,
 • daje wybór aż 240 wariantów gier, stworzonych dla maksymalnie 16 graczy jednocześnie,
 • w zestawie z 6 rzutkami i wymiennymi końcówkami,
 • jest wyposażona w czytelny wyświetlacz led i efekty dźwiękowe.

Jeśli pragniesz potrenować celność rzutów lub szukasz ciekawego sposobu na spędzenie niezapomnianych chwil z najbliższymi, dart jest dla Ciebie! To nie tylko profesjonalna dyscyplina sportowa, która wymaga refleksji i celności, ale także świetny sposób na rozrywkę w domu. Wszystko czego potrzebujesz to tarcza elektroniczna Spokey NARVI PRO, z której korzystać może jednocześnie aż 16 osób. Aż 240 wariantów gier daje praktycznie nieskończoną liczbę możliwości na świetną zabawę. Dzięki temu gra w darta będzie zawsze urozmaicona i nigdy się nie znudzi.

Maksymalna kontrola i najlepsza zabawa podczas gry w rzutki

Sumowanie punktów na kartce czy zapamiętywanie liczb to przeżytek! Tarcza elektroniczna do darta Spokey NARVI PRO automatycznie zlicza punkty, dzięki czemu gracze mogą skupić się wyłącznie na najprzyjemniejszych aspektach gry w rzutki. Będzie doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Ale to nie wszystko! Regulacja dźwięku pozwala na dostosowanie głośności do panujących warunków, a czytelny wyświetlacz LED na bieżąco informuje o stanie punktów aktualnej rozgrywki.

Dart w wersji PRO

NARVI PRO to tarcza do gry w darta o wzmocnionej konstrukcji z akrylową osłoną wyświetlacza. Jest maksymalnie zabezpieczona przed pękaniem i potencjalnymi uszkodzeniami. W zestawie znajduje się komplet 6 rzutek oraz dodatkowe, wymienne końcówki. Lotki do darta zostały skonstruowane tak, aby zapewniać maksymalną kontrolę podczas rzutu.

Jak grać w darta?

Rozpoczęcie przygody z rzutkami to łatwizna! Tarczę elektryczną Spokey NARVI PRO wystarczy zamontować na wysokości około 1,75 – 2 m oraz… rozpocząć rzucanie! Odległość gracza od tarczy powinna przekraczać 2 metry. Najlepiej wyznaczyć ją tak, aby wszyscy uczestnicy gry mieli równe szanse. Każda kolejka rzutów składa się z trzech prób, których wyniki są automatycznie zliczane przez komputer. Grę w darta wygrywa osoba, która jako pierwsza osiągnie wybraną liczbę punktów (najczęściej 301 lub 501).

Parametry

 • materiał: wzmocniony PP + ABS
 • przeznaczony dla 2-16 graczy
 • ponad 240 kombinacji gier
 • w zestawie: 6 lotek z plastikowa końcówką, dodatkowe końcówki
 • zasilane 3 baterie AA (niedołączone w zestawie) lub zasilacz
 • wyswietlacz led, efekty dzwiekowe
 • normy CE, ROHS
 • wzmocniona konstrukcja oraz akrylowa osłona wyświetlacza

 • Poziom zaawansowania Każdy poziom
 • Stan produktu Nowy

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy