Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Trampolina fitness z uchwytem Spokey JUMPER MINI

599,99 zł 756,99 zł - 157 zł

Kolor:

Pomarańczowy / Czarny

Rozmiar: 120 cm

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Trampolina JUMPER MINI jest doskonałą alternatywą dla dużych modeli, a ćwiczenia z jej wykorzystaniem, które mogą być również formą zabawy, przynoszą te same efekty, co rozmaite akcesoria fitness.

Opis

Trampolina to nie tylko sposób na świetną zabawę z dziećmi i przyjaciółmi w ogrodzie. To także sprawdzone, bezpieczne i efektywne narzędzie, które pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, zadbać o sylwetkę oraz poprawić kondycję. Trampolina Spokey JUMPER MINI jest doskonałą alternatywą dla dużych modeli ogrodowych, a ćwiczenia z jej wykorzystaniem, które mogą być również formą zabawy, przynoszą te same efekty, co rozmaite akcesoria fitness. Można z nią trenować w domu, w klubie czy na zewnątrz. Trening na trampolinie ma nieoceniony wpływ na poprawę kondycji ruchowej i korekcję wad postawy.

Ćwicz i baw się jednocześnie

Spokey JUMPER MINI to bardzo stabilna trampolina fitness wykonana z najwyższej jakości materiałów. Spełnia wszelkie normy dotyczące jakości, bezpiecznego oraz komfortowego użytkowania. Na wytrzymałej powierzchni do skakania można przeprowadzać trening, który wzmocni pośladki, wyrzeźbi mięśnie brzucha i nóg, rozwinie koordynację ruchową, a także poprawi naszą ogólną kondycja fizyczna. Ogromną zaletą trampoliny Spokey JUMPER MINI jest regulowany uchwyt, który można ustawić na wysokość od 120 do 140 cm. To on pomoże Ci zachować równowagę podczas ćwiczeń.

Bezpieczna oraz solidna konstrukcja

Trampolina to marzenie nie tylko dzieci, młodzieży, ale także dorosłych. Mogą służyć do zabawy integrującej całą rodzinę. JUMPER MINI to stalowa konstrukcja zwieńczona matą wykonaną z PP, dlatego świetnie sprawdzi się nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Dzięki zastosowaniu mocno naprężonych i wytrzymałych lin pracuje niezwykle cicho i jest jednocześnie elastyczna. Ich liczba zapewnia doskonałą amortyzację, dynamikę odbijania się i bezpieczeństwo dla stawów. Z solidnym systemem nóg trampolina Spokey JUMPER MINI jest niezwykle stabilna, nawet w trakcie najbardziej dynamicznych podskoków.

Dane techniczne

  • materiał: stal + PP + PA + PE
  • średnica: 120 cm
  • regulowana wysokość: 120-140 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 100kg

Opis produktu

Wysokość (w cm)

140 cm

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Wysokość (w cm)

140 cm