Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Zestaw bielizny termoaktywnej Spokey DRY HI OPTIMA

215,99 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

DRY HI OPTIMA to niezwykle lekkie bluza i spodnie wykonane z bakteriostatycznych włókien Skinlife, które mają unikalne właściwości utrzymywania naturalnego poziomu dobrych bakterii na skórze.

Opis

Zestaw męskiej bielizny termoaktywnej DRY HI OPTIMA

  • znacznie szybciej odprowadza wilgoć na zewnątrz i tym samym, zapewnia optymalną ilość ciepła, zapobiegając przegrzaniu oraz wychłodzeniu w trakcie wysiłku,
  • doskonale dopasowuje się do sylwetki, dlatego jest idealny do każdej aktywności sportowej,
  • to spodnie i koszulka wykonane z bakteriostatycznych włókien Skinlife, które mają unikalne właściwości utrzymywania naturalnego poziomu dobrych bakterii na skórze,
  • jest wykończony certyfikowanym środkiem antybakteryjnym, który hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Bez względu na to czy planujesz zdobyć wymarzony górski szczyt, przygotowujesz się do jazdy na nartach, snowboardzie, czy po prostu szukasz rozwiązania, które podniesie komfort ćwiczeń, zwłaszcza w zimowych warunkach, postaw na męską bieliznę termoaktywną Spokey DRY HI OPTIMA . To całoroczna odzież, która będzie idealna do każdej sportowej aktywności. Znakomicie dopasowuje się do sylwetki, dlatego nie ogranicza ruchów oraz skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz i wentyluje , co skutkuje utrzymaniem optymalnej temperatury ciała w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. 

Wygodna, lekka i termoregulująca odzież dla mężczyzn

Oddychająca odzież termoaktywna Spokey DRY HI OPTIMA to niezwykle lekkie bluza i spodnie wykonane z bakteriostatycznych włókien Skinlife, które mają unikalne właściwości utrzymywania naturalnego poziomu dobrych bakterii na skórze i tym samym regulowania równowagi skóry w zależności od intensywności fizycznej. Dzięki temu znacznie szybciej odprowadza wilgoć na zewnątrz i zawsze zapewnia optymalny poziom ciepła organizmu. Co więcej, zestaw bielizny sportowej dla mężczyzn jest wykończony certyfikowanym środkiem antybakteryjnym, który hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. To dlatego DRY HI OPTIMA na długo zachowuje świeżość.

Komfort podczas każdej aktywności sportowej

Pamiętaj, że bielizna zachowuje swoje właściwości jeśli jest konserwowana zgodnie z informacjami umieszczonymi na bluzie i spodniach. Sportowa odzież termoaktywna Spokey DRY HI OPTIMA zapewnia właściwą wentylację, zapobiegając wyziębieniu i przegrzaniu podczas wysiłku fizycznego. Z nią każdy sport można wykonywać ze 100% zaangażowaniem i prawdziwą pasją.

Bielizna dla mężczyzn została wykonana z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu nie powoduje otarć i świetnie przylega do ciała.

Opis produktu

  • Warunki pogodowe Zimne dni
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Intensywność Duża intensywność

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Warunki pogodowe

Zimne dni

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Intensywność

Duża intensywność