t1tan

Rękawice bramkarskie dla dorosłych T1tan Alien Galaxy 2.0 z usztywniaczami

449,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Opracowana specjalnie do stosowania na sztucznej murawie, jest jeszcze bardziej odporna na ścieranie i wytrzymuje dłużej.

Kup razem z

Podobne produkty

AL1EN GALAXY 2.0 - Zostań kosmitą, Zdominuj grę.

Żyjesz dla tej chwili - gdy sprawy przybierają zły obrót, a inni wątpią. Wtedy nadchodzi Twój czas. Z pełnym poświęceniem. Parada za paradą, dominujesz grę. Nazywają cię Alien. Bo nigdy się nie poddajesz. Bo jesteś inny. A to są twoje rękawice.

Poznaj niesamowitą przyczepność AL1EN GALAXY 2.0. Niezwykle odporna podczas gry na sztucznej nawierzchni. Super klejąca pianka Astro Grip. Jeszcze dłuższa wydajność dzięki Grip Protection Zone. Wygodny krój Flat dla jeszcze większego komfortu. Punching-Zone dla maksymalnej kontroli. Niepowtarzalny design.

✅ SKUTECZNA OCHRONA PALCÓW.
Przeciwnicy z rakietowym uderzeniem? Nieważne! Elastyczne ochraniacze na każdym palcu zapewniają optymalną ochronę i zmniejszają ryzyko urazów. A ponieważ każdy gra inaczej, elementy ochraniacza można usuwać indywidualnie.

✅ PIANKA ASTRO GRIP : Nie ważne jak gra przeciwnik, Ty go pokonasz. Nowa pianka Astro Grip zapewnia zapierający dech w piersiach chwyt i jeszcze lepszą amortyzację. Dla maksymalnej przyczepności i kontroli, aby pewnie łapać każdą piłkę.

✅ STWORZONE NA SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĘ. : Baw się, rzucaj i broń bez obaw: AL1EN GALAXY 2.0 zostały specjalnie zaprojektowane do profesjonalnej gry na sztucznej nawierzchni. Ich niezwykle odporna pianka Astro Grip jeszcze lepiej znosi tarcie i wytrzymuje jeszcze dłużej.

✅ GRIP PROTECTION ZONE : Nigdy nie odpuszczaj i zawsze bądź Alien w drużynie. Strefa Grip Protection Zone chroni rękawicę przed zużyciem. Na powierzchnię łapiącą naszyta jest dodatkowa warstwa lateksu, która ogranicza ścieranie. Dla dłuższej trwałości i większej wydajności.

✅ MATERIAŁ NEOFLEX. : Zawsze dajesz z siebie wszystko: Innowacyjny materiał Neoflex sprawia, że rękawica jest jeszcze lżejsza i bardziej wytrzymała. Neoflex jest szczególnie przewiewny, dzięki czemu każdy ruch jest teraz jeszcze bardziej naturalny i intuicyjny.

✅ KONTROLA. DOMINACJA. ZWYCIĘSTWO.
To twoja gra. To Twoje przeznaczenie: specjalna Punching Zone daje Ci maksymalną kontrolę podczas piąstkowania. Więc zawsze czysto trafiasz i kierujesz piłkę dokładnie tam, gdzie chcesz.

✅ NIEPOWTARZALNY DESIGN.
Pokaż swoim rywalom, z kim mają do czynienia: Niezwykły design przyciąga zazdrosne spojrzenia jak magnes. Głęboka czerń i ze stylowymi akcentami kolorystycznymi. Jesteś Alien. To jest twoja rękawica.

Spécifications :

Krój : Flat

Dopasowanie : Regularne

Lateks : 4mm Astro Grip

Przestrzeń między palcam : Tekstylia

Grip Protection Zone : Grip Protection Zone

Tył rękawicy : Neoflex

Zapięcie: Podwójny, elastyczny, odpinany pasek

Owinięty kciuk: ✅

Usztywnione Palce : ✅

Chwyt : ⭐⭐⭐

Amortyzacja wstrząsów: ⭐⭐⭐⭐⭐

Odporność na ścieranie: ⭐⭐⭐⭐⭐

Przeznaczone do gry na: Boiska naturalne i ze sztuczną nawierzchnią

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy