t1tan

Spodnie bramkarskie dla dorosłych Protection Pant 2.0 ochronne

369,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Spodnie z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wtryskiwane ochraniacze. Slim fit z niewidocznymi szwami. Oddychające i ultralekkie. Idealne do noszenia z koszulką Protection Undershirt 2.0

Kup razem z

Podobne produkty

Ochrona przed upadkami i uderzeniami

Rewolucyjne spodnie z ochraniaczami wykonane z przetworzonego plastiku. Trwały i odporny na rozdarcia materiał z innowacyjnymi ochraniaczami. Dla maksymalnej ochrony i znacznie mniejszej ilości otarć.

Oddychające, elastyczne i ultra lekkie. Z maksymalną swobodą ruchów dzięki opatentowanej technologii bezszwowej. Wysokiej jakości flok silikonowy dla jeszcze lepszego dopasowania bez zsuwania się.

Kompresja mięśni dla lepszego krążenia krwi. Profesjonalna i trwała ochrona przed twardymi upadkami w czasie meczu i treningu. Idealny jako zestaw bramkarski w połączeniu z Ochronną Koszulką 2.0.

✅ TWORZYWO SZTUCZNE POCHODZĄCE Z RECYKLINGU: Tak zielone jak Twoja ulubiona murawa. Poliester pochodzący z trwałego recyklingu sprawia, że Twoje Spodnie Ochronne 2.0 są wyjątkowo odporne na rozdarcia i jednocześnie chronią środowisko. Dla mniejszej ilości plastiku w oceanach i na świecie..

✅ DOSKONAŁA OCHRONA BRAMKARZA: Zapomnij o siniakach. Innowacyjne ochraniacze absorbujące wstrząsy, chronią Twoje biodra i kolana dokładnie w miejscu uderzenia. Pochłaniają one energię dla maksymalnej ochrony. Idealnie nadające się do gry i treningu na sztucznej trawie, hali lub twardym korcie.

✅ OPATENTOWANA TECHNOLOGIA BEZSZWOWA: Graj dłużej. Graj lepiej. Ochraniacze Twoich spodni są bezszwowo wtopione w tkaninę. Dzięki temu są bardziej wytrzymałe i zapobiegają rozchodzeniu się szwów i odpadaniu wkładek. Dodatkowe flokowanie silikonowe przy obszyciu zapewnia świetne dopasowanie bez szwów.

✅ OPTYMALNE DOPASOWANIE DZIĘKI KOMPRESJI MIĘŚNI: Pasuje niczym druga skóra. Wysoce elastyczny materiał zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Dzięki ukierunkowanej kompresji, spodnie aktywnie dopasowują się do Twoich ud. Dodatkowe flokowanie silikonowe przy nogawkach zapobiega uciążliwemu podjeżdżaniu.

✅ ODDYCHAJĄCE. ULTRA LEKKIE. WYGODNE: Nie będziesz chciał ich zdjąć. Lekki i bardzo oddychający materiał skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz. Dla optymalnego komfortu bez gromadzenia się ciepła. Czujesz więc większy komfort na skórze nawet w wysokich temperaturach.

Specyfikacja

Materiał : 82% Poliamid (z recyklingu), 18% Elastan

Ochraniacze : Poliuretan

Instrukcja prania : Prać w temperaturze 30°C w dostarczonym worku do prania z podobnymi kolorami