1/5
teqball

Stół do Teqball TEQ™ SMART - Juventus - Wielofunkcyjny sprzęt sportowy

17 299,00 zł

1729,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Otrzymaj +17250 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Teqball Kft.PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Stół TEQ SMART, składana wersja stołu TEQ ONE, ma tę zaletę, że można go łatwo przenieść w dowolne miejsce, w pomieszczeniu lub na zewnątrz, dzięki blokowanym kółkom.

TEQ SMART to fantastyczna (nowa) składana wersja stołu TEQ, innowacyjnego urządzenia sportowego o pięknym designie, które dało początek nowemu sportowi piłkarskiemu o nazwie Teqball. Przy tym wspaniałym stole można również uprawiać cztery inne sporty (Teqis, Teqpong, Qatch i Teqvoly). Stoły TEQ zaprojektowano tak, aby spełniały nasze standardy jakości i trwałości. Dodatkową zaletą TEQ „SMART” jest łatwość przenoszenia, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzieje się tak dzięki dodatkowi blokowanych kółek i składanej konstrukcji. Stół „SMART” można również złożyć z jednej strony, aby stworzyć odbijającą się ścianę, na której możesz grać i ćwiczyć. Wymiary: Pozycja rozłożona - 3000x1700x900mm Pozycja rozłożona - 760x1700x1800mm

Stół TEQ SMART to wielofunkcyjny sprzęt sportowy. Krzywa w tabeli sprawia, że ​​piłka ląduje za każdym razem z graczami i nadaje grze ciągły, przyjemny charakter dla wszystkich grup wiekowych i płci, a także dla osób o różnych umiejętnościach. Nadaje się również dla osób niepełnosprawnych. Stół nadaje się do uprawiania 5 różnych zajęć sportowych:

  1. Teqball, wariant piłki nożnej
  2. Teqvoly, wariant siatkówki
  3. Qatch, wariant piłki ręcznej
  4. Teqis, wariant tenisowy
  5. Teqpong, wariant tenisa stołowego

Sprawdź je: https://www.youtube.com/watch?v=An4ZQl8mOXo

Dzięki składanym blatom stół wymaga niewiele miejsca do przechowywania i nadaje się do indywidualnego treningu. Blat jest również wyposażony w szybki, prosty i bezpieczny system blokowania.

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy