unifiber

Kompletny bom modularny UNIFIBER - Aluminium 29mm ESSENTIALS 140-190

879,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Niebieski

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kompletny bom modularny UNIFIBER - Aluminium 29mm ESSENTIALS 200-250

Kup razem z

Podobne produkty

Alu Modular Essentials Boom Monocoque

Gdy kupujesz swój pierwszy bom, lub gdy wymieniasz stary połamany bom na nowy – nie musisz już więcej szukać. Nowe bomy Unifiber Modular, dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom, świetnie sprawdzą się dla wszystkich windsurferów, którym zależy na wydajności oraz jakości wykonania. Kolekcja Essentials charakteryzuje się nowoczesnym krojem oraz nieco szerszym nokiem (końcówką bomu), które sprawdzą się w każdych warunkach.

Dzięki konstrukcji z wysokiej jakości stopu aluminium T8 oraz nowej unikatowej głowicy bomu, modele Essentials są znacznie wytrzymalsze od tradycyjnych bomów, w których głowica skręcana jest z rurkami.

Oprócz wysokiej jakości surowców kolekcja Modular wyróżnia się w świecie windsurfingu dzięki nowemu podejściu "Configure Me". Umożliwia ono łatwe zdejmowanie oraz zakładanie głowicy na różne warianty, rodzaje oraz długości rurek. Dzięki temu bomy Modular są o wiele bardziej wszechstronne i budżetowe, ponieważ nie wymagają zakupu różnych bomów w różnych rozmiarach, lecz indywidualnych części. Wkrocz w nową erę windsurfingu z bomem Unifiber Modular Essentials, którego wytrzymałość i lekkość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego ridera.

Cechy

  • Głowica bomu Modular "Configure Me" jest kompatybilna z masztami RDM i SDM
  • Jednoczęściowa rurka gwarantuje wytrzymałość i optymalną elastyczność
  • Pianka EVA o zwiększonej gęstości i trwałości czyni go bardziej odpornym na ścieranie (chroni bom podczas taklowania na twardej powierzchni)
  • Delikatnie szerszy nok bomu - nie zniekształca profilu współczesnych żagli
  • Standardowa grubość ścianki bomu czyni go nieco mniej sztywnym w porównaniu do modeli HD (Heavy Duty) z kolekcji Unifiber
  • Dodatkowe śruby wzmacniające ("Performance bolts"), podnoszące sztywność głowicy, nie znajdują się w zestawie i można je zakupić osobno

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Poziom zaawansowania

Każdy poziom