uvex

Kask Uvex Fierce Strato Mat 2021

419,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: M/55-59 cm

Otrzymaj +400 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Larix

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kask Uvex Fierce Strato Mat 2021

Kup razem z

Podobne produkty

Ochrona, dopasowanie i komfort

Nie można mu niczego zarzucić. Ma wszystkie cechy definiujące wysokiej jakości kask narciarski, który zapewnia ochronę, jest wygodny i znakomicie dopasowany. Fierce jak każdy kask Uvex po przejściu przez rygorystyczne próby w specjalistycznym centrum testowym sprawia, że każdy kto w nim jeździ, robi to bezpiecznie. Jego skorupa z matową powierzchnią skutecznie pochłania siłę uderzenia w razie upadku - jest złożona z wytrzymałego poliwęglanu i polistyrenu EPS.

Regulowana wentylacja i wyjmowana wyściółka

Kask korzysta z regulowanej wentylacji. Umieszczony na skorupie uchwyt pozwala zamykać i otwierać kanały wentylacyjne. Umożliwia to dostosować temperaturę pod kaskiem do warunków zewnętrznych i uniknąć zbyt dużego ciepła lub zimna blisko głowy. Miękka wyściółka kasku poprawia wygodę noszenia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Możliwość odpięcia ułatwia utrzymanie jej w czystości - wygodnie można ją czyścić.

Precyzyjne dopasowanie i stabilne mocowanie gogli

System IAS i Monomatic pozwalają na indywidualne dopasowanie kasku z dużą precyzją. System IAS z tylnym pokrętłem pozwala na bezstopniową i bardzo dokładną regulację obwodu, a obsługiwany jedną ręką pasek pod brodę z blokadą zapięcia Monomatic stabilizuje kask i zabezpiecza przed poluzowaniem lub przypadkowym odpięciem. Pasek pokryty jest miękkim materiałem, który jest przyjazny dla skóry - nie powoduje podrażnień i nie uciska. Uchwyt w tylnej części kasku jest przeznaczony do zamocowania gumki od gogli. Zapobiega jej zsuwaniu i zapewnia stabilne utrzymywanie we właściwej pozycji.

 

Specyfikacje:

Inmould

    Materiał zewnętrzny: poliwęglan
    Materiał wewnętrzny: EPS


Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
System regulacji IAS
Regulowany system wentylacji
Odpinana antyalergiczna wyściółka
Uchwyt na gogle
Waga: od 470 g (w zależności od rozmiaru)
DIN EN 1077, ASTM F 2040, TUV/GS

 

Technologie:

Inmould to lekka i stabilna konstrukcja kasku złożona z wewnętrznej powłoki EPS wstrzykiwanej do odpornej na wstrząsy polikarbonowej skorupy. EPS składa się z licznych mikroskopijnych kanałów, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w razie upadku.

 

 

 

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

 

IAS to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo dopasować jego obwód.

 

Uchwyt na skorupie kasku pozwala całkowicie lub częściowo zamknąć kanały wentylacyjne. Daje to możliwość regulowania temperatury pod kaskiem w zależności temperatury na stoku.

 

 

Specjalny uchwyt na pasek gogli zapobiega ich zsuwaniu i sprawia, że stabilnie trzymają się kasku.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy