vango

Namiot dla 6 osób VANGO JORO 600XL

3000,00 zł

300,00 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 6 osób

Otrzymaj +3000 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez just4sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Namiot dla 6 osób VANGO JORO 600XL

Kup razem z

Podobne produkty

Vango Joro 600XL to 6-osobowy namiot z masztami z naszej kolekcji Earth, wykonany z ekologicznej tkaniny Sentinel, wykonanej z przetworzonych tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Joro nie tylko zmniejsza ilość odpadów plastikowych ze środowiska, ale także korzysta z wielu kluczowych funkcji, w tym powiększonej przestrzeni mieszkalnej ze zintegrowaną przednią markizą, zapewniając duży i wszechstronny dom z dala od domu.

Duże okna Diamond Clear w ciągu dnia wlewają światło do pomieszczeń mieszkalnych, a nocą można je zakryć roletami. Co więcej, w pełni wszyta podłoga chroni przed przeciągami i owadami, a wentylacją można zarządzać za pomocą nowo zaprojektowanych siatkowych drzwi i paneli AirZone.

Przy wysokości ponad 2 m łatwo jest wstać i poruszać się dzięki ustawionym pod kątem słupkom, co pozwala wykorzystać przestrzeń tuż przy ścianach namiotu. Duże przednie drzwi można rozpiąć do połowy lub całkowicie w poprzek, a boczne drzwi można otworzyć na zasadzie King-Poled, co daje wiele opcji dostosowanych do różnych warunków i zastosowań. Możesz nawet spać dłużej i z większą przestrzenią w letnie poranki, dzięki sypialniom typu Queen Size, Nightfall, zaprojektowanym tak, aby zminimalizować poranne światło. Konstrukcja Clear Access umożliwia wejście do sypialni bez przechodzenia i zapewnia szersze wejście.

  • Częstotliwość użytkowania Użytkowanie regularne
  • Poziom zaawansowania Średnio zaawansowany
  • Stan produktu Nowy

Częstotliwość użytkowania

Użytkowanie regularne

Poziom zaawansowania

Średnio zaawansowany

Stan produktu

Nowy