volkl

Narty Volkl Flair 76 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024

1799,00 zł 2299,00 zł - 500,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 2299,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 161 cm

Otrzymaj +1750 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Volkl Flair 76 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Volkl Flair 76 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024 stanowią ideał każdej rekreacyjnej narciarki. Lekkie i wygodne deski, które  wręcz same skręcają. Wyposażone w trwały i giętki drewniany rdzeń Wood Core wzmocniony centralnym sidewallem oraz profilem Tip Rocker. Serwują niesamowitą banalność i płynność jazdy, a zarazem zachowuje dynamikę i pewność prowadzenia krawędzi w wymagających warunkach śniegowych. Płyta vMotion 1 wraz z wiązaniem vMotion z funkcją Grip Walk gwarantuje wygodę i najlepszą kontrolę nad deską. Idealne dla kobiet doskonalących technikę. Zadowolenie i frajda zapewnione.
Konstrukcja z częściową ścianką boczną wspomaga płynniejsze, łatwiejsze do wyprowadzenia skręty i wnosi potencjał wrzucenia kolejnego kroku w kierunku prędszej jazdy na deskach. Kiedy ambicje i zaufanie rosną, taliowanie 76 mm będzie najlepszą szerokością dla pierwszych średniotrudnych i zaawansowanych zjazdów.
Zaopatrzone w lekkie i precyzyjne wiązania Markera vMotion3. To właściwa opcja dla narciarek chcących rozwijać swoją technikę jazdy, ale potrzebujących łatwej i przyjaznej konstrukcji, która wybacza pojawiające się błędy techniczne. Ultranowoczesny system wiązań Marker VMotion na płycie DEMO pozwala na płynną regulację rozstawu wiązań. Tył wiązania Twin Cam Light pozwala na łatwiejsze wpięcie i wypięcie z nich. Dodają nartom pewności w trzymaniu krawędzi w wymagających warunkach śniegowych i na lodzie. Narty w zestawieniu z wiązaniami MARKER vMotion 10 GW.
Cechy Narty Volkl Flair 76 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024:

  • Center Sidewall
  • Plate System vMotion1
  • Ślizg: P-Tex 2100
  • Struktura ślizgu: Zebra structure

Technologia Narty Volkl Flair 76 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024:

  • CENTER SIDEWALL - Bezpośrednie i skuteczne transmitowanie energii z częściowego sidewalla w centrum narty, w symbiozie z konstrukcją 3D.Ridge.
  • BASE P-TEX 2100 - Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.
  • TIP ROCKER - Struktura narty jest wygięta w górę jedynie w strefie dziobów, natomiast środkowa i tylna część narty jest wyprostowana dzięki naprężeniu własnemu.
  • WOODCORE - W odróżnieniu od Dual Woodcore, pojedynczy drewniany rdzeń w środkowej części narty.

Wiązania VMotion 10 GW Lady:
Zakres DIN 3.0 - 10.0

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy