volkl

Narty zjazdowe Volkl Flair 72 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024

1299,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty zjazdowe Volkl Flair 72 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Volkl Flair 72 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024 to doskonała opcja dla pań poszukujących rekreacyjnej, wszechstronnej narty, sprawdzającej się w warunkach atmosferycznych. Rdzeń Composite Core, a także profil Tip Rocker pozwalają na spokojne, płynne i bezpieczne szusowanie. Narty ponadto są lekkie i niezmiernie banalnie inicjują skręty. System wiązań vMotion wnosi wrażenie totalnej kontroli nad nartami. Nie wymagają użycia dużej energii by je prowadzić. Jazda na tak przyjaznych i wybaczających błędy nartach, zapewnia zarówno szybki postęp jak i utrwalanie prawidłowych zwyczajów. Popularny wybór narciarek rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem. Nowa geometria z krótszym promieniem skrętu i ścianka boczna Center Sidewall dodają temu modelowi więcej energii. Genialny wręcz allrounder dla początkujących i rekreacyjnych narciarek sztukujących wszechstronnych nart, na rozmaite warunki panujące na stoku. Pomogą wypracować dobre nawyki w czasie jazdy. 
Profil Tip Rocker dba o płynne wejście w wiraże, ale także umożliwia narciarce prostszy ślizg, przesunięcie i obrót, przy zachowaniu totalnego panowania nad nartami. Kompozytowy rdzeń gwarantuje elastyczny, delikatny fleks, a Center Sidewall ogranicza wagę i dodaje stabilności w centrum narty.
Ultranowoczesny system wiązań Marker VMotion na płycie DEMO pozwala na płynną regulację rozstawu wiązań. Tył wiązania Twin Cam Light pozwala na łatwiejsze wpięcie i wypięcie z nich. Dodają nartom pewności w trzymaniu krawędzi w wymagających warunkach śniegowych i na lodzie. Narty w zestawieniu z wiązaniami MARKER vMotion 10 GW.
Cechy Narty Volkl Flair 72 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024:

  • Center Sidewall
  • Plate System vMotion1
  • Ślizg: P-Tex 2100
  • Struktura ślizgu: Zebra structure
  • 2120 g @ 137 cm (z wiązaniem)

Technologia Narty Volkl Flair 72 + wiązania VMotion 10 GW Lady 2024:

  • CENTER SIDEWALL - Bezpośrednie i skuteczne transmitowanie energii z częściowego sidewalla w centrum narty, w symbiozie z konstrukcją 3D.Ridge.
  • BASE P-TEX 2100 - Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.
  • TIP ROCKER - Struktura narty jest wygięta w górę jedynie w strefie dziobów, natomiast środkowa i tylna część narty jest wyprostowana dzięki naprężeniu własnemu.
  • COMPOSITE CORE - Syntetyczny rdzeń PU z miękkim flexem, idealny dla początkujących i dla dzieci.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy