xtorm

XTORM Składany Panel Solarny 28W

489,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +450 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez K-Consult

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

XTORM Składany Panel Solarny 28W

Kup razem z

Podobne produkty

XTORM Składany Panel Solarny 28W
Nieograniczona moc dla Twoich urządzeń w podróży. Dzięki 28 W składanemu panelowi solarnemu Xtorm Twoje urządzenia mają więcej energii dzięki mocy słońca! Wystarczy podłączyć smartfon, tablet lub power bank do panelu słonecznego i wykorzystać moc ładowarki słonecznej, do ponownego naładowania urządzeń w podróży lub w dowolnym niemal odległym miejscu.

Najważniejsze cechy produktu

O 24% wydajniejsze ładowanie!
Panele wykonane są z monokrystalicznych ogniw słonecznych. W rezultacie efektywność z powierzchni wynosi maksymalnie 24%, czyli znacznie więcej niż w przypadku paneli polikrystalicznych. Panele monokrystaliczne sprawdzają się również przy słabszym nasłonecznieniu oraz w bardzo wysokich i niskich temperaturach.
Odporny na zachlapania
Ładowarka słoneczna Xtorm ma stopień ochrony IPX4 i ma powłokę bryzgoszczelną. Odrobina mżawki podczas weekendu festiwalowego lub kempingowego nie stanowi żadnego problemu. Panel z łatwością wytrzymuje 5 minut rozprysków deszczu ze wszystkich kierunków. Specjalna powłoka ochronna zapewnia ochronę panelu przed ciepłem i promieniowaniem słonecznym bez uszczerbku dla wydajności.
Kompaktowa konstrukcja!
Podróżuj lekko i kompaktowo. Po złożeniu ultrakompaktowy panel z łatwością zmieści się do plecaka lub sakwy rowerowej. Jego waga wynosi nieco ponad 900 gram. Ciesz się zieloną energią słoneczną w łatwy sposób, gdziekolwiek jesteś. Za pomocą ekranu LCD można łatwo sprawdzić, ile mocy wyjściowej dostarczanej jest do podłączonych urządzeń. Wyświetlacz pomaga również umieścić panele słoneczne w optymalnej pozycji. Liczba na ekranie zwiększa się, gdy jest on skierowany w optymalnym kierunku.
Czysty zastrzyk energii bezpośrednio ze słońca
Oba porty USB zapewniają moc wyjściową 15 W FastCharge, dzięki czemu można ładować kilka małych urządzeń mobilnych za pomocą energii słonecznej. Z napięciem 5V/3A, masz wystarczająco dużo mocy, aby naładować drona, GoPro, telefon lub tablet.
Magazynuj energię na poźniej!
Rozładowany power bank i zero gniazdek sieciowych w pobliżu? W zestawie z matą solarną XXR2S28 od Xtorm masz możliwość naładowania ogniw power banka bezpośrednio ze słońca. Generuj i magazynuj energię - w ciągu słonecznego dnia, aby wykorzystać ją do ładowania urządzeń - w nocy lub w pochmurne dni.
Umieść go po jasnej stronie
Dzięki zintegrowanej podstawce, panel jest łatwy do postawienia i gotowy do użycia w mgnieniu oka! Ważne jest, aby używać go na zewnątrz, a nie wewnątrz za szkłem, ponieważ pochłania on znacznie mniej światła słonecznego. Panel solarny działa najlepiej w słoneczne bezchmurne dni.

Specyfikacja
Typ ogniw: Monokrystaliczne
Materiał: ETFE
Wyjście: 1x USB-C 15W, 1x USB-A 15W, Total 28W
Waga: 910 g
Wymiary po rozłożeniu: 23,8 x 88,7 x 2,3 cm
Wymiary po złożeniu: 23,6 x 21,8x 3,9 cm
Dodatkowa zawartość: Instrukcja obsługi

  • Szerokość (w cm) 23 cm
  • Wysokość (w cm) 4 cm
  • Długość (w cm) 28 cm
  • Stan produktu Nowy

Szerokość (w cm)

23 cm

Wysokość (w cm)

4 cm

Długość (w cm)

28 cm

Stan produktu

Nowy